شرکت پارت پالایش نقش جهان

نوع فعالیت شرکت مهندسی بازرگانی پارت پالایش نقش جهان (شرکت سهامی خاص) وارد کننده، عمده فروش و ارائه خدمات و محصولاتی نظیر انواع کربن فعال وجاذب ها_انواع کاتالیست، مواد شیمیایی، ادتیوهای سوخت، رنگ بنزین و گازوییل، دستگاه ها و تجهیزات تخصصی نفت و گاز، انواع دستگاه های الک برقی، مشاوره فنی و خدمات پس از فروش محصولات و غیره میباشد. شرکت مهندسی بازرگانی پارت پالایش نقش جهان با بیش از چند دهه تجربه و سابقه در امور واردات، عمده فروشی و ارائه خدمات و محصولاتی و همچنین مواد شیمیایی و نیز با کادری مجرب و کارشناسان متخصص در حال ارایه خدمات مربوط به تامین، تهیه و عرضه مواد شیمیایی به کارخانجات، صنایع شیمیایی، پالایشگاه ها، صنایع پتروشیمی، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی می باشد. شرکت مهندسی بازرگانی پارت پالایش نقش جهان از طریق نمایندگی رسمی و انحصاری خود در خارج از کشور به واردات و تامین محصولات، مواد و تجهیزات مورد نیاز مشتریان و مصرف کنندگان خود میپردازد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

شرکت مهندسی بازرگانی پارت پالایش نقش جهان با تکیه بر دانش مهندسی و فنی و نیز استفاده از مهندسین، کارشناسان و متخصصان کارآمد به منظور مشاوره فنی در زمینه تأمین محصولات، مواد شیمیایی و تجهیزات و همچنین راه‌اندازی خطوط تولید برای صنایع مختلف تاسیس شده است. شرکت مهندسی بازرگانی پارت پالایش نقش جهان با توجه به نیاز صنایع، در تأمین بهترین تجهیزات از معتبرترین برندهای بین‌الملی یاری‌ رسان صنعتگران در حوزه‌های مختلف مثل صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، سیمان، فولاد، خودروسازی، کشاورزی، غذایی و دارویی و غیره است. این شرکت در تلاش است تا با افزایش دانش کارکنان و ارائه مشاوره علمی و مهندسی پیش از خرید و همچنین خدمات و مشاوره‌های پس از خرید رضایت و آسایش خاطر تولیدکنندگان و صنعتگران را از جهت تأمین تجهیزات مورد نیاز آنها فراهم کند. شرکت مهندسی بازرگانی پارت پالایش نقش جهان موارد زیر را سرلوحه عملکرد خویش قرار میدهد:
- دقت و صحت همراه با سرعت عمل در آنالیز
- تضمین کیفیت محصولات ارائه شده
- احترام به حقوق مشتری
- سرعت عمل در تحویل


انواع گیربکس‌ صنعتی، الکتروموتور تک‌فاز و سه‌فاز در توان‌های مختلف، پمپ‌های صنعتی و خانگی، موتورویبره‌ها، موتور برق و ژنراتور و اینورتر از جمله تجهیزاتی هستند که کارشناسان شرکت مهندسی بازرگانی پارت پالایش نقش جهان با همراه کردن دانش مهندسی و شناخت خود از بازار در تأمین و تجهیز آن‌ها مشاور و راهنمای صنایع‌ هستند. صنایع شیمیایی و پتروشیمی به صنایعی اطلاق می‌شود که مواد خام طبیعی مانند نفت، گاز طبیعی، هوا، آب، فلزات و مواد معدنی را به بیش از ۷۰،۰۰۰ محصول و ماده شیمیایی مختلف تبدیل می‌کنند. هر یک از این مواد شیمیایی مورد احتیاج صنایع دیگر میباشند. به طور کلی، تولیدات و فرآورده‌های صنایع شیمیایی از ضروری‌ترین مواد مورد نیاز صنایع گوناگون است و به همین دلیل صنایع شیمیایی نقش پر رنگی را در میان همه صنایع برعهده دارند. از جمله مواد اولیه شیمیایی قابل تامین تویط این شرکت میتوان به متانل, اسید سولفونیک, تگزاپن, لورامید, بتائین, اسید لاکتیک, اسید بنزوئیک, اسید استئاریک, اسید سیتریک (جوهر لیمو), متا بی سولفیت سدیم, بنزوات سدیم, هگزا متا فسفات سدیم, اگزالیک اسید, کلرید کلسیم, کلرید باریم, کربنات باریم, سولفات مس, پرمنگنات پتاسیم و هزاران محصول و ماده شیمیایی دیگر اشاره کرد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت مهندسی بازرگانی پارت پالایش نقش جهان با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس: اصفهان - شاهین شهر - خیابان مطهری(بهداری) بین فرعی ۱ و ۲ مجتمع اداری ارگ ۷۷ بلوک B واحد ۸
همراه: ۰۹۱۶۶۳۱۵۳۰۶، ۰۹۱۳۳۱۲۷۸۹۴
تلفن: ۴۵۲۲۱۵۱۷-۰۳۱
فکس: ۴۵۲۲۱۵۱۷-۰۳۱
وبسایت: www.njprco.com
ایمیل: info@njprco.com