فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی

صنعت پتروشیمی کشور یکی از محرکهای اثرگذار در عرصه توسعه و اقتصاد ملی است و با تعریف چشم انداز بیست ساله نوید بخش ایجاد تحول در ابعاد اقتصادی و اجتماعی ایران پهناور است. صنعت و تولید مهمترین زیرساخت برای توسعه اقتصادی در صورت برخورداری از سرمایه انسانی با توان علمی بالا، متخصص، خلاق و نوآور به شمار میروند. چشم انداز فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی همواره با تمرکز بر مشتری مداری، تلاش در جهت تامین و عرضه محصولات و مواد شیمیایی باکیفیت و قیمت مناسب در راستای تامین تقاضای روزافزون مشتریان است. فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی برای پیشرفت و پیشبرد اهداف و رسیدن به موفقیت به طور جد به حصول رضایت مشتریان، خشنودی کارکنان و رغبت همکاران باور دارد. از این رو، اعضای فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی متعهد به حفظ یکپارچگی در بالاترین سطح استاندارد می باشند. فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی مفتخر است که دارای پرسنلی با روحیه تلاشگر، جسور و نیز دقیق میباشد. این امر با در نظر گرفتن تعاملات انسانی و استقرار فرهنگ سازمانی از سوی مدیران و پرسنل شرکت محقق یافته است.

فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی

فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی

از جمله ارزشهای سازمانی، گروهی وفردی فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی میتوان به تلاش برای تحقق به حق انتظارات و رضایت‌مندی مصرف کننده، سرلوحه ‌قراردادن نیازهای مشتریان و ارتباط مؤثر با آن‌ها، رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای در رقابت، رعایت استانداردها و الزامات زیست‌محیطی، تعهد به بهبود شاخصهای بهداشتی جامعه، تکریم کارکنان به عنوان عاملین اصلی توسعه و رشد، بهداشت و ایمنی، بهبود کیفیت و سودآوری شرکت، وقت شناسی و وظیفه‌شناسی، داشتن روحیه همکاری و هماهنگی افراد با فعالیتهای موجود، احترام متقابل، داشتن روحیه همیاری، تعهد کاری، صلاحیت شغلی، درستکاری و صداقت، حفظ سلامت روحی، آموختن چیزهای جدید برای انجام کارها و تفکر منطقی در انجام کارها اشاره کرد. فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی همچنین به بهبود مداوم و اثربخش در کلیه زمینه ها دست یافته و متعهد به رعایت اهدافی نظیر تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان و سایر طرفهای ذینفع، تلاش جهت حضور موفق در عرصه های بین المللی، ایجاد محیط کار سالم و ایمن، کنترل ریسکهای ایمنی و بهداشتی، ایمن سازی محیط با رویکرد پیشگیرانه و نظارت مستمر بر تجهیزات و خدمات، و دستیابی و بازبینی اهداف خرد و کلان میباشد.


خط مشی فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی بر پایه کیفیت محصول به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و تبعیت از قوانین و مقررات ایمنی و بهداشت شغلی استوار است. از جمله محصولات و مواد شیمیایی قابل تامین و عرضه توسط فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی میتوان به موارد زیر اشاره کرد: متیلن کلراید، پرکلرین، کلروبنزن، آمونیاک، دی اتیل اتر، سولفوریک اسید، پیریدین، سیکلوهگزان، سدیم هیدروکسید، استون, ایزو پروپیل الکل، اتیل استات, بوتیل استات, اتیل گلیکول, مونو اتیلن گلیکول, سیکلو هگزانون, پرکلرو اتیلن,  الکل اتیلیک (اتانول), متانل, اسید سولفونیک, تگزاپن, لورامید, بتائین, اسید لاکتیک, اسید بنزوئیک, اسید استئاریک, اسید سیتریک (جوهر لیمو), متا بی سولفیت سدیم, بنزوات سدیم, هگزا متا فسفات سدیم, اسید اگزالیک, کلرید کلسیم, کلرید باریم, کربنات باریم, سولفات مس, پرمنگنات پتاسیم,کربنات پتاسیم, هیدرو اکسید سدیم(سود سوز آور), پتاس, کربنات سدیم, جوش شیرین, کربنات آمونیم (نشادر), استات سدیم، کلر, پلی آلومینیم کلراید, آب اکسیژنه, گلیسیرین, زاج, اسید بوریک, اکسید بور, اسید اسکوربیک, کربنات کلسیم, متاسیلیکات سدیم, سیلیکات سدیم و غیره اشاره کرد.

فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی فروشگاه مواد شیمیایی تابان شیمی با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس :اصفهان، امام خمینی، تقاطع خیابان امیرکبیر و مشیرالدوله، خ. جهادگران، ساختمان پنجم
تلفن:۰۳۱-۳۳۸۷۲۰۵۷
تلفن همراه :۰۹۱۳۳۱۵۱۴۲۶
ایمیل :aali۷۹۷۶@gmail.com