فروشگاه مواد شیمیایی راد طب

فروشگاه مواد شیمیایی راد طب عرضه کننده تجهیزات آزمایشگاه پزشکی و محصولات و مواد شیمیایی است. شرکت مواد شیمیایی راد طب دارای بیش از سه دهه سابقه و تجربه فعالیت در زمینه عرضه انواع تجهیزات آزمایشگاهی از قبیل آزمایشگاه شیمی، آزمایشگاه میکروبیولوژی، آزمایشگاه بیولوژی سلولی مولکولی، آزمایشگاه داروسازی، آزمایشگاه تحقیقاتی، آزمایشگاه کشاورزی، آزمایشگاه نفت و گاز، آزمایشگاه آنالیز مواد، آزمایشگاه لبنیات و آزمایشگاه صنایع غذایی و صنعتی و غیره می باشد. فروشگاه مواد شیمیایی راد طب مفتخر است با در اختیار داشتن کارشناسان و متخصصان مجرب و کارآزموده در نصب و راه اندازی انواع تجهیزات آزمایشگاهی، آموزش کاربری، ارائه لوازم مصرفی آزمایشگاهی و قطعات یدکی و تعمیرات، مصرف کنندگان و مشتریان عزیز را یاری نماید. کارشناسان شرکت مواد شیمیایی رادطب آماده ارائه انواع خدمات نظیر طراحی آزمایشگاه، مشاوره جهت تجهیز کردن آزمایشگاه، ساخت و نصب انواع میز آزمایشگاهی، سکوهای آزمایشگاهی و انواع هودهای شیمی، لامینارفلو و امثال آن میباشند. از جمله اهداف فروشگاه مواد شیمیایی راد طب ارائه تجهیزات با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت در کنار ارائه خدمات پس از فروش است.

فروشگاه مواد شیمیایی راد طب

فروشگاه مواد شیمیایی راد طب

تامین و عرضه شیشه آلات آزمایشگاهی مانند انواع بشر، ارلن، مزور، بالن، بالن ژوژه، پیپت، پیپت ژوژه؛ تجهیزات اندازه گیری دما و رطوبت نظیر انواع ترمومتر، رطوبت سنج، ترمومتر لیزری، دیتالاگر؛ تجهیزات جانبی آزمایشگاه از قبیل میله و پایه، چراغ الکلی، بک گاز، سه پایه، راک شستشو، جا لوله، کاغذ صافی، کروزه، هاون و غیره در زمره فعالیت های فروشگاه مواد شیمیایی راد طب به شمار میرود. این شرکت با تکیه بر سی سال فعالیت و کسب تجربه طولانی مدت در زمینه واردات و فروش مواد شیمیایی تخصصی، محیط کشت و تیترازول ها از کمپانی های شناخته شده در امر ساخت، تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی از قبیل chemlab، Applichem، Fluka، Riedel، Aldrich، Sigma وMerck آماده دریافت سفارشات و واردات مواد شیمیایی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.


درحال حاضر شرکت سیگما آلدریچ با تولید و ارائه بیش از ۱۳۰۰۰۰ نوع محصول و مواد اولیه شیمیایی به بیش از ۱۵۰ کشور دنیا یکی از معتبرترین شرکت های تولیدی وخدماتی در عرصه مواد اولیه شیمیایی آزمایشگاهی و تجهیزات مربوطه در سطح بین الملل می باشد. شرکت آلدریچ یکی از شرکت های به نام، شناخته شده و معتبر در زمینه تولید مواد اولیه شیمیایی در حوزه تحقیقات، بیوشیمی و مواد آلی می باشد. این شرکت دارای فن آوری بالا و تجارب فنی وحرفه ای مطابق با استاندارد جهان روز در زمینه تولید مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی است. به علاوه، شرکت مرک آلمان با پیشینه بیش از سی دهه در زمینه تولید محصولات و مواد اولیه شیمیایی آزمایشگاهی، دارویی، میکروبیولوژ، کروماتوگرافی و غیره در حال فعالیت است. همچنین مجموعه مرک در بخشهای مختلفی توان تولید و عرضه بیش از ۲۰۰۰۰ محصول تخصصی در زمینه محصولات و مواد اولیه داروسازی، مواد اولیه شیمیایی و محصولات آزمایشگاهی را دارد. محصولات شرکت مرک آلمان از سال ۱۳۴۷ وارد بازارهای ایران شده است و در حال حاضر سهم عمده ای از بازار ایران را به خود اختصاص داده است.

فروشگاه مواد شیمیایی راد طب

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
لطفا جهت سفارش و اطلاع از قیمت و زمان تحویل کالا با کارشناسان و متخصصین فروشگاه مواد شیمیایی راد طب تماس حاصل فرمائید.
آدرس :اصفهان، شمس آبادی، بین طالقانی و شیخ بهایی، پ. ۱۷۸
تلفن : ۳۲۳۳۶۶۶۵-۰۲۱