فروشگاه مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان

شرکت مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان با بیش از دو دهه تجربه و سابقه و نیز با داشتن کارشناسان و متخصصان مجرب و کارآزموده، توانائی ارائه خدمات در زمینه تأمین و عرضه محصولات و مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز صنایع ذوب، ریخته گری، تعمیر و نگهداری تجهیزات انواع کوره‌ها را دارا می باشد. در این راستا، شرکت فنی بازرگانی ذوب آوران صفاهان از تخصص شرکت‌های معتبر خارجی و داخلی به صورت نمایندگی نیز برخوردار میباشد. شرکت مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان قادر به تأمین انواع روغن‌های صنعتی از جمله روغن نورد، روغن توربین، روغن کمپرسور، روغن انتقال حرارت، سیال مقاوم در برابر آتش، روغن هیدرولیک، گریس و غیره نیز می‌باشد. از جمله خدمات و محصولات شرکت مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان میتوان به واردات و صادرات فرآورده های نفت و گاز و پتروشیمی، واردات و صادرات مواد شیمیایی و نیز فروش روغن صنعتی اشاره کرد.

فروشگاه مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان

فروشگاه مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان

شرکت مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان با به کارگیری بیش از چند دهه تجربه و سابقه مدیران خود در زمینه تجارت، بازرگانی و تامین کالا، نقش بسزایی در سطح تبادلات وسیع بین المللی دارا می باشد. واردات و تامین مواد اولیه و خدمات برای صنایع داخلی، بازاریابی ایجاد بازار و فروش کالا و محصولات مشتریان در کشور های خارجی، صادرات، ایجاد بازارهای فروش خارجی برای کالاهای داخلی از جمله اهداف فروشگاه مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان است. معرفی و فروش کالاهای داخلی در بازار های جهانی، تامین مواد اولیه برای صنایع داخلی، ارسال نمونه های کالاهای تولیدی به خریداران واقعی در داخل و خارج از ایران از جمله چشم اندازهای این مجموعه است. در زمینه واردات کالا و تامین، شناسایی صنایع، تامین مواد اولیه و کالاهای مورد نظر، خرید خارجی کالای مورد نظر، ثبت سفارش، خرید و ارسال نمونه تجاری، تهیه نمونه های تجاری با ارتباط با تولید کنندگان داخلی و خارجی، فروش کالا در بازار خارجی، شناسایی مشتریان خارجی، معرفی مشتریان به تولید کنندگان و تامین کنندگان، تسهیل شرایط پرداخت، تامین سرمایه گذاری خارجی و ... از جمله فعالیت های شرکت مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان محسوب میشوند.


فروشگاه مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان با هدف تامین و توزیع کلیه نیازهای ازمایشگاهی، پژوهشی و صنعتی در جهت تسهیل خدمات به مصرف کنندگان و مشتریان فعایت خود را در این زمینه آغاز کرده است. فروشگاه مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان در نیل به اهداف شما مشتریان، سایر خدمات خود را با رویکردی جدید عرضه میکند و گام های بزرگی در جهت تامین نیازهای مراکز علمی، دانشگاهی، تحقیقاتی، کارخانجات، صنایع و دیگر مراکز وابسته برداشته است که این امر با توجه و رضایت شما عزیزان به جهت بهبود و ارتقا با ارائه انتقادات و پیشنهادات میسر می گردد. از جمله مواد شیمیایی دیگر قابل عرضه توسط فروشگاه ذوب آوران صفاهان عبارتند از تارتاریک اسید، هیدروفلریک اسید، بنزن، ید،  کلروفرم، کلسترول، سیلیکاژل، ال گلوتامین اسید، بافر، اسید لاکتیک، کربنات آمونیم، اسید سیتریک، اسید سولفوریک، استون, ایزو پروپیل الکل, متیل اتیل کتون, اتیل استات، بوتیل استات, اتیل گلیکول, بوتیل گلیکول, مونو اتیلن گلیکول, زاج, اسید، اسید فرمیک، اسید استیک، متیلن کلراید, الکل اتیلیک (اتانول), متانل, اسید سولفونیک, تگزاپن, لورامید, بتائین, اسید لاکتیک, اسید بنزوئیک, اسید استئاریک, اسید سیتریک, بنزوات سدیم, اسید اگزالیک, کلرید کلسیم, کلرید باریم, کربنات باریم, سولفات مس, پرمنگنات پتاسیم,کربنات پتاسیم, هیدرو اکسید سدیم(سود سوز آور), هیدرو اکسید پتاس، کربنات سدیم، استات سدیم, هیپو کلرید کلسیم (پرکلرین)، کلر,  اسید فلوئوروبوریک، اسید مالیک، اسید اکسالیک، پلی آلومینیم کلراید، فنول کریستال, کربنات کلسیم, متاسیلیکات سدیم, آب مقطر، کلرید روی، هیدروکلرید اسید،  نیترات سرب، نیترات کلسیم، اسید سولفوریک و ...

فروشگاه مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت مواد شیمیایی ذوب آوران صفاهان با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس :اصفهان، ارغوانیه، ساختمان ماهان، واحد ۲۱۲
تلفن: ۳۵۳۱۵۵۸۰-۰۳۱
فکس: ۰۳۱-۳۵۳۱۵۵۹۸
وب سایت: www.zobavaran.com
ایمیل: s.sadeghi@zobavaran.com