شرکت پایاب فرایند پاسارگاد

خدمات و محصولات شرکت پایاب فرایند پاسارگاد (شرکت بامسئولیت محدود) با کاربری تامین کننده و خریدار، تولید رنگ و رزین، چسب و رزین صنعتی، صنایع پلیمر، آزمایشگاه پلیمر، تولید مواد شیمیایی، هموپلیمر و استایرن اکریلیک است. شرکت پایاب فرایند پاسارگاد با حدود یک دهه فعالیت، تجربه و سابقه با ایده تولید رنگ ترافیک آب پایه و پوششهای ضد خزه در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان تاسیس گردید. شرکت پایاب فرایند پاسارگاد به پشتوانه تحقیقاتی که شرکت در سالهای گذشته در زمینه رزینهای آب پایه مورد مصرف در ساخت رنگهای ترافیک انجام داده توانسته است از ابتدا تحقیقات هدفمندی را دنبال و رنگ با رزین ساخته شده تولید کند و در نهایت با بررسی نتایج کیفی محصول و بررسی کیفیت کاربردی محصول تاییدیه فنی محصول را تخاذ نماید. محصولات شرکت پایاب فرایند پاسارگاد همگی در اشل آزمایشگاهی تولید و سپس در پایلوت نیمه صنعتی بزرگ سازی میشد و در نهایت در راکتور بالای یک تن صنعتی سازی میگردید.

شرکت پایاب فرایند پاسارگاد

شرکت پایاب فرایند پاسارگاد

شرکت پایاب فرایند با مدیریت مهندس افشین صلابت دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی پلیمر، در زمینه ساخت کلیه تجهیزات تولید صنعتی رزینهای آب پایه با کمترین هزینه و بالاترین بهره وری در حال فعالیت است. این شرکت با استفاده از نصب سیستمهای کنترل پیوسته واکنش بر روی خط تولید، بهترین و با ثبات ترین کیفیت محصول را برایتان تضمین میکند. اهداف اصلی شرکت پایاب فرایند پاسارگاد گسترش تولید رزینهای آب پایه برای ارتقاء سلامتی کار و حفاظت از محیط زیست، ارتقای سطح تکنولوژی تولید در صنعت رزینهای آب پایه، تولید تکنولوژی های جدید و بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری داخلی شرکت و یا اشتراک با دیگر سرمایه گذاران داخل کشور، افزایش بهره وری و راندمان تولید در محصولات تولید کنندگان داخل کشور، برگذاری دوره های اموزشی برای معرفی دقیق و ایجاد جذابیت در جوامع صنعتی و دانشگاهی به هدف گسترش تولید و جایگزینی رزینهای حلالی مضر برای سلامتی و محیط زیست با رزینهای آب پایه و دوستدار محیط زیست است.


شرکت پایاب فرایند پاسارگاد دارای آزمایشگاه کاملا پیشرفته و نیروهای مجرب و متخصص است که میتواند محصولاتی با بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهد .لیست تولیدات و محصولات شرکت پایاب فرایند پاسارگاد عبارتند از رزین های استایرن اکریلیک مورد مصرف در رنگهای آب پایه داخل و خارج ساختمان، پوشش و جلای نمای آجری ساختمان، چسب کاشی، عایق بام، پوششهای ترک پوش، ساخت آستری، چسب لیبل، رنگهای ترافیکی آب پایه؛ رزین های وینیل اکریلیک برای ساخت انواع رنگهای داخل ساختمان، کنیتکس، چسب بتن، پوشش های انعطاف پذیر، بیندرهای چاپ پارچه، آهار موکت و نمد با زیر دست بسیار بالا، چسبهای انعطاف پذیر برای موکت تافتیگ با پودر پذیری بالا، پوششهای فرم پذیر برای موکت های صنعتی، پوشش لوردراپه؛ هموپلیمر وینیلاستات برای آهار موکت و فرش ماشینی، چسب چوب، چسب صحافی، چسب کارتن، چسب سیگار، رنگ پلاستیک درجه دو، پوششهای انعطاف پذیر برای پشم شیشه، پوششهای ضد حریق مخلوط با الیاف شیشه، آهار با زیر دست بالا، برای انواع نمد؛ همچنین این شرکت قادر به تولید رزین های با کاربری تغلیظ کننده ، دیسپرس کننده و پوششهای ضد حریق می باشد .

شرکت پایاب فرایند پاسارگاد

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت پایاب فرایند پاسارگاد با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس دفتر مرکزی : اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، ساختمان شیخ بهایی، واحد ۲۲۷
تلفن های تماس: ۳۲۳۳۸۸۷۲ - ۰۳۱
مدیریت شرکت: ۴۰۶۵ ۹۵۹ ۰۹۱۲،  ۵۰۶۵ ۱۲۵ ۰۹۱۳
پست الکترونیک : Info@payabfarayand.com ،Info@payabfarayand.ir ،pfp.co۲۰۱۱@gmail.com 
وب سایت: http://www.payabfarayand.com