شرکت پوران پودر سپاهان (لترا)

شرکت پوران پودر سپاهان (لترا) با بیش از دو دهه در سال ۱۳۸۳ با هدف تولید انواع پودرهای صنایع غذایی فعالیت خود را آغاز کرد. از جمله محصولات و مواد اولیه قابل تولید در شرکت پوران پودر سپاهان (لترا) میتوان پودرهای مواد اولیه از جمله پودر عصاره مالت و مالتودکسترین و نیز پودرهای فوری از جمله نوشیدنی ها و پودرهای آماده مانند پودر بستنی، پودر شربت بر پایه آب، شیر، بیس، سوربتو، استابیلایزر و غیره را نام برد. تولیدات شرکت پوران پودر سپاهان با نام تجاری لترا دارای مجوزهای بهداشتی و لازم برای مصرف محصولات است و کلیه مواد اولیه به کار رفته در آن طبیعی یا بر پایه طبیعی می‌باشد. شرکت پوران پودر سپاهان (لترا) امید دارد در سالهای آتی ضمن ارتقا کیفیت محصولات و خدمات موجود در جهت بهبود هر چه بیشتر سلامت محصولات مصرفی مشتریان گام های موثر و مفیدی بردارد. همچنین، شرکت پوران پودر سپاهان (لترا) حافظ اسرار مشتریان خود میباشد و در صورت عدم تمایل انها هیچ گونه بهره تبلیغاتی از نام مشتریان خود نمیبرد.

شرکت پوران پودر سپاهان (لترا)

شرکت پوران پودر سپاهان (لترا)

کارشناسان و متخصصان مجرب و کارآزموده شرکت پوران پودر سپاهان (لترا) با تمرکز بر ارائه خدمات به مشتری و مصرف کننده، ارائه مواد اولیه با مناسبترین قیمت را هدف خود قرار داده است. شرکت پوران پودر سپاهان (لترا) به عنوان یکی از شرکت های بازرگانی در زمینه تولید مواد اولیه شیمیایی صنعتی و غذایی با همت گروهی از متخصصان این حرفه تاسیس گردیده است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد شرکت پوران پودر سپاهان (لترا) کیفیت و اصالت کالاها و محصولات تولیدی می باشد. در حوزه تامین مواد اولیه با توجه به حضور شرکت ها و کارخانجات متعدد، همواره تفاوت در کیفیت و ویژگی های مواد شیمیایی وجود داشته است. نکته تاسف بار در بازار مواد شیمیایی این است که خریداران بار ها بعد از خرید متوجه عدم تطابق ادعا فروشنده و ویژگی های واقعی ماده اولیه میشوند. کارشناسان شرکت پوران پودر سپاهان (لترا) همواره در تلاش هستند تا در خصوص ویژگی های مواد اولیه مورد نظر مشتری اطلاعات معتبری در اختیار آنها قرار دهند. تمامی محصولات موجود در پوران پودر سپاهان دارای برگه اطلاعات (دیتاشیت) میباشند.


تحویل سریع و آنی دیگر خصیصه این مجموعه می باشد. مسئولین بازرگانی شرکت پوران پودر سپاهان (لترا) به طور جد به پیگیری این مسئله می پردازند و مشتریان گرامی میتوانند جهت تحویل سریع بار خریداری شده کاملا اطمینان خاطر داشته باشند. شرکت پوران پودر سپاهان همواره بنابر سیاست ویژه مدیران شرکت، خود را ملزم به پاسخگویی به نیازها مشتریان، بر‌اساس اولویت‌هایی همچون رعایت کلیه حقوق مصرف کنندگان و مشتری مداری، ارائه محصولات و مواد اولیه با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، رعایت اصول فنی و استانداردهای جهانی در تولید محصولات و مواد اولیه، انجام مشاوره های فنی و ارائه خدمات تخصصی علمی، توجه ویژه به امر تحقیق و توسعه به منظور دستیابی به فرمولوسیون‌های به‌روز، تعامل با منابع علمی و معتبر جهانی میداند. شرکت پوران پودر سپاهان حقوق مصرف کننده را در راس برنامه های خود قرار میدهد و همواره در جهت نیل به مشتری مداری حداکثری در حرکت می باشد.

شرکت پوران پودر سپاهان (لترا)

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت پوران پودر سپاهان (لترا) با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس دفتر : اصفهان، خیابان مشتاق سوم، جاده انرژی اتمی، شهرک صنعتی سروش، فاز دوم، پلاک ۳۱، شرکت پوران پودر سپاهان
تلفن: ۰۳۱۳۸۵۵۳۰۵۵
فکس: ۰۳۱۳۸۵۵۳۰۵۶
تلفن فروش: ۰۳۱۳۲۳۷۰۰۱۱
ایمیل: letra.ir@yahoo.com