شرکت کیمیا نوین رازی

زمینه فعالیت شرکت کیمیا نوین رازی نفت، گاز و پتروشیمی، شیمیایی و حلال‌ها می باشد. شرکت کیمیا نوین رازی اولین تولید کننده حلالهای آروماتیک و حلال های آلیفاتیک، ر وغن های صنعتی (حل شونده، هیدرولیک ۶۸ - ۴۶ - ۳۲، توربین، محافظ و غیره)، انواع گلایکول ها (MEG - DEG - TEG)، انواع ضدکف (الکلی، سیلیکونی، روغنی، دیفومر)، انواع پارافین های جامد و مایع، گروه آمین ها تصفیه و دست اول، انواع روغنهای پایه، انواع حلال های نفتی (سولوسو، تولوئن، زایلن)، اتیلن گلیکول دی استئارات، ضد زنگ، املاح معدنی دام و طیور و مکمل ها است. خدمات این شرکت فروش انواع روغن (هیدرولیک-حل شونده و ...)؛ فروش انواع حلال برای صنایع مختلف (حلالهای آروماتیک-آلیفاتیک)؛ فروش گلیسیرین مالزی با قیمتی استثتایی و فروش مواد شیمیایی مختلف و محصولات کانی غیرفلزی مانند مواد شیمیایی تعلیق کننده مورد استفاده در صنعت حفاری، نفت و گاز، پتروشیمی، مواد شیمیایی تعلیق شکن مورد استفاده در صنعت حفاری، نفت و گاز، پتروشیمی، مواد شیمیایی ضد خوردگی مورد استفاده در صنعت حفاری، نفت و گاز، پتروشیمی، مواد شیمیایی منعقد کننده مورد استفاده در صنعت حفاری، نفت و گاز، پتروشیمی، ساخت مواد ومحصولات شیمیائی قبیل دواتیل هگزیل آکریلات، کک وفراورده های حاصل ازنفت همچون مواد شیمیایی روان کننده مته های حفاری می باشد.

شرکت کیمیا نوین رازی

شرکت کیمیا نوین رازی

شرکت تولیدی- بازرگانی کیمیا نوین رازی (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۶ با بهره گیری از نیروی متخصص و تکیه بر دانش فنی آنها اقدام به تولید طیف وسیعی از محصولات شیمیایی از قبیل تعلیق شکنها، مواد شیمیایی ضد خوردگی، روان کننده¬های حفاری، انواع حلال¬ها در حوضه نفت، گاز، پتروشیمی و دیگر صنایع نموده است. این مجموعه با بکارگیری روش های نوین در تولید مواد به پشتوانه کارشناسان متخصص و با تجربه یکی از تولیدکنندگان مورد تایید وزارت نفت است. خط مشی اصلی واحد تحقیق و توسعه شرکت کیمیا نوین رازی برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی پژوهش های کاربردی و توسعه و ارائه استانداردها و خدمات مشاوره در حوزه محصولات شیمیایی است. فعالیت های عمده بخش تحقیق و توسعه شرکت کیمیا نوین رازی حل مشکلات خطوط تولید، ارتقاء کیفیت محصولات، مطالعات فنی و اقتصادی در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و تولید محصولات جدید و گسترش سبد محصولات می باشد.


این شرکت با اتکاء به منابع انسانی متخصص و توانمند و ارتقاء سطح علمی و فنی آنها درجهت تولید محصولات در حال حرکت است و با استفاده از استانداردهای مدیریتی و تکنولوژی های نوین تحقیقات خود را در جهت حفظ محیط زیست بهینه می سازد. این شرکت به منظور بهبود عملکرد خود موفق به اخذ گواهینامه های مختلفی از جمله ISO ۹۰۰۱-۲۰۱۵ ۱۴۰۰۱-۲۰۱۵, , OHSAS ۱۸۰۰۱- ۲۰۰۷ ISO ۲۹۰۰۱-۲۰۱۰ شده است. به علاوه، شرکت کیمیا نوین رازی با همکاری مجموعه شرکت¬های تابعه خود و در راستای گسترش فعالیت هایش موفق به تشکیل یک هلدینگ شده است. این شرکت با داشتن پرسنل و تجهیزات آزمایشگاهی مجرب و مجهز اقدام به تولید طیف گسترده ای از مواد اولیه و محصولات شیمیایی از جمله دمولسیفایر، ضد خوردگی، کاهنده اصطکاک، روان کننده ها، انواع حلال های نفتی و انواع روغن هایی که کاربرد وسیعی در صنایع نفت و گاز، پالایشگاه ها، پتروشیمی، رنگ و رزین، صنایع نساجی و فلزی و دیگر صنایع بزرگ کرده است.

شرکت کیمیا نوین رازی

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت کیمیا نوین رازی (شرکت سهامی خاص) با مشتریان خود عبارتند از:
 آدرس کارخانه: استان اصفهان، شهرستان شهرضا، بخش مرکزی، دهستان دشت، روستای شهرک صنایع شیمیایی رازی، محله شهرک صنعتی رازی، خیابان فاز ۳، بلوار فن آوران، پلاک ۰، طبقه همکف
شماره تلفن کارخانه: ۰۳۱۳۶۶۵۱۴۴۵، ۳۱۱۶۲۵۵۸۷۹
همراه:۰۹۱۶۶۸۰۹۰۱۱
شماره فکس کارخانه: ۰۳۱۳۶۶۴۲۷۲۶
ایمیل: info@kimia-novin.com
وبسایت: www.kimia-novin.com
مدیر اجرایی: آرش اسماعیلی
شماره تماس مدیر اجرایی: ۰۹۱۶۶۸۰۹۰۱۱
نام مدیر فروش: بهاره مشایخی
شماره تماس مدیر فروش: ۰۹۱۳۱۸۶۱۹۵۹
ایمیل مدیر فروش: bahareh۶۸mashayekhi@gmail.com
آدرس دفتر مرکزی: اصفهان، خیابان آبشار اول، نبش فرعی هشتم (کوی شهره)، پلاک۱
تلفن دفتر: ۰۳۱-۳۶۶۵۱۴۴۵~۷
تلفن همراه :۰۹۱۳۱۸۶۱۹۵۹