شرکت اصفهان کوپلیمر

شرکت اصفهان کوپلیمر (I.C.C) در سال ۱۳۶۹ در زمینه تولید محصولاتی نظیر سورفکتانت ها مانند محصولات اتوکسیله، کوپلیمرهای اتیلن اکسید-پروپیلن اکسید، محصولات پروپوکسیله، محصولات کنترل کف (Foam Control Agents)و پلی ال ها؛ محلول های فرآوری معادن قبیل فلوکولانت ها، امولسیون کننده های ژل، کمک رطوبت زدا، کلکتورها، کفسازها و کلکتور-کفسازها؛ نفت، گاز و پتروشیمی از جمله گلیکول دما بالا ( ICC-HC)، گلیکول دما متوسط ( ICC-MC)، کاهش دهنده اکسیژن ( ICC-O۲ Scavenger)، کاهش دهنده هیدروژن سولفید ( ICC-H۲S Scavenger)، فیلتر کمکی ( ICC-Filter Aid)، کوپلیمر PL۳۵ و فلوکولانت A۲۴؛ محصولات فرموله شده مانند روغن ریسندگی ( spin finish oil) و امولسیفایر کشاورزی تأسیس شد. با ایجاد تنوع در خطوط تولید به عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی انواع محصولات و مواد اولیه شیمیایی از جمله اتوکسیله به تهیه سورفکتانت ها و نیز کلکتورها و کف سازی های مورد استفاده در صنعت فرآوری معادن شناخته شد. شرکت اصفهان کوپلیمر با بهره گیری از علم و تکنولوژی دامنه تولیدات خود را به بیش از ۵۰ محصول بر مبنای استانداردهای ISO ۹۰۰۱, ISO ۱۴۰۰۱, OHSAS ۱۸۰۰۱ توسعه داد. این شرکت آمادگی لازم جهت طراحی و تولید محصولات متناسب با نیازهای مشتریان و مصرف کنندگان را دارا می باشد.

شرکت اصفهان کوپلیمر

شرکت اصفهان کوپلیمر

ارتقاء سطح کیفیت محصولات و مواد اولیه شیمیایی با هدف جلب رضایت مشتری، مسئولیت پذیری و برآورده سازی نیازهای مشتری و مصرف کننده، انجام پروژه های جدید تحقیقاتی و توسعه محصولات، دستیابی به اهداف پیش رو، فروش و توسعه بازار، ارتقاء اثربخشی فرآیندها با استفاده از شیوه های نوین مدیریتی، تبعیت از الزامات قانونی قابل اعمال و سایر الزامات مرتبط، پیشگیری از آلودگی محیط زیست و غیره از جمله خط مشی شرکت اصفهان کوپلیمر بشمار میروند. همچنین این واحد با بکارگیری شیوه‌های نوین در تولید مواد و محصولات به پشتوانه تخصص و تجربه خود یک از سازندگان مورد تایید وزارت نفت است. واحد تحقیق و توسعه شرکت اصفهان کوپلیمر با آزمایشگاه های معتبر و مراکز دانشگاهی در ارتباط است. رسیدن به اهداف فوق از طریق مطالعه و انجام آزمایشات تولیدی در مقیاس صنعتی محقق میشود.


برخی از مواد اولیه شیمیایی و محصولات قابل تولید و توزیع توسط شرکت اصفهان کوپلیمر که در حوزه صنعتمواد شیمیایی شوینده، محصولاو و مواد آرایشی و بهداشتی، نفت، گاز و پتروشیمی مشغول به فعالیت می باشد، عبارتند از امولسیفایرها و دمولسیفایرها، اتوکسیله و پروپوکسیله، کوپلیمرهای رندوم، بلاک اتوکسیله و پروپوکسیله، آنتی فومها، کنترل کننده کف، کفسازهای مورد استفاده در صنعت فرآوری معادن و کمک کفسازها، کلکتورها، کلکتور کفسازها، کمک رطوبت زداها، منعقد کننده‌های آنیونی و کاتیونی.

شرکت اصفهان کوپلیمر

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت اصفهان کوپلیمر (I.C.C) با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس دفتر مرکزی: اصفهان، خیابان توحید، ساختمان کاج کد پستی: ۸۱۷۳۷۱۸۳۹۳
شماره تماس: ۱۲-۳۶۲۵۸۷۱۰
شماره فکس: ۳۶۲۵۸۷۱۰
ایمیل: INFO.ISFAHANCOPOLYMER@GMAIL.COM
آدرس کارخانه: اصفهان، ۵۶ کیلومتری جاده شیراز، منطقه صنعتی رازی، فاز ۲، خیابان دهم، پلاک ۶۸ کد پستی: ۸۶۳۹۱۱۱۶۹۵
شماره تماس: ۰۳۱۵۳۳۲۳۲۹۳ الی ۵
شماره فکس: ۰۳۱۵۳۳۲۳۲۹۱
ایمیل: INFO.ISFAHANCOPOLYMER@GMAIL.COM