فروشگاه مواد شیمیایی اصفهان شیمی

فروشگاه اصفهان شیمی با مخاطب قرار دادن دانشجویان، اساتید، فعالان صنایع شیمیایی از جمله صنایع معدنی، صنایع غذایی و شوینده، پتروشیمی، رنگ و رزین، مواد اولیه دارویی، پلیمر و پلاستیک و نیز آرایشی و بهداشتی امیدوار دارد تا بتواند خدماتی شایسته به مشتریان و مخاطبان عزیز ارائه دهد. فروشگاه اصفهان شیمی به پشتوانه بیش از دو دهه تجربه و سابقه کار مفید، در راستای تامین، توزیع و عرضه مواد شیمیایی با هدف جلب رضایت مشتری ماموریت خود را آغاز کرده است. سال‌ها تجربه در بازارهای داخلی و خارجی این امکان را برای فروشگاه اصفهان شیمی مهیا ساخته است تا بتواند با استفاده از دانش در زمینه های تامین و فروش مواد شیمیایی نیازهای مشتریان را به موقع و با قیمت‌های رقابتی مرتفع سازد. به علاوه، فروشگاه اصفهان شیمی با بهره مندی از متخصصین و کارشناسان مجرب و نیز با هدف تامین کلیه نیازهای آزمایشگاهی و پژوهشی در جهت سهولت بخشیدن در زمینه خدمات به این مراکز گام برداشته است.

فروشگاه اصفهان شیمی - فروش مواد شیمیایی 30o2

فروشگاه اصفهان شیمی - فروش مواد شیمیایی 30o2

وجه تمایز فروشگاه اصفهان شیمی عرضه محصولات و مواد شیمیایی به صورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه از برترین برندهای شناخته شده و همچنین با بهره گیری از به روزترین تجهیزات و در کمترین زمان ممکن است. در حال حاضر، فروشگاه اصفهان شیمی به عنوان یک برند مطرح و قابل اعتماد در مراکز دولتی وخصوصی با سابقه و تجربه درخشان شناخته شده است. از آنجایی که شاهد رشد در حوزه تکنولوژی و توسعه در بخشهای علمی هستیم، ‏عمده تلاش و کوشش در بخشهای مختلف صنعتی، به تولید و فروش معطوف گردیده است. لذا، بهبود و ارتقا در زمینه خدمت ونیل به اهداف مشتریان با ارائه انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان میسر می گردد.


از جمله محصولات و مواد شیمیایی قابل عرضه در فروشگاه اصفهان شیمی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
اسیدهایی مانند کلریدریک، نیتریک، سولفوریک، فسفریک، سیتریک، اگزالیک، اسیدهای چرب، اسکوربیک، تارتاریک اسید، لاکتیک، استیک؛ بنزوئیک؛ اکسیدهایی مانند اکسید آلومینیوم، اکسید تیتانیوم، اکسید روی؛ همچنین الکلهایی نظیر متانول، ایزو پروپیل الکل، اتانول؛ اسانس ها؛ اوره صنعتی؛ اوره کشاورزی؛ استون؛ استئارات کلسیم؛ انواع تینر؛ اتیل استات؛ آمونیاک؛ آب اکسیژنه؛ آهک هیدراته؛ آب ژاول؛ بتائین؛ بوتیل استات؛ بوتیل گلیکول؛ بوتیل فنول؛ پرکلرین؛ پارافین؛ پودر تالک؛ پرمنگنات؛ پروپیلن گلیکول؛ پودر خردل؛ تگزاپون؛ تولوئن؛ تیلوز؛ تری اتانول آمین؛ تری کلرواتیلن؛ تری اتیلن گلایکول؛ تری پلی فسفات؛ تری سیترات سدیم، جوش شیرین، خاک تونسیل؛ دی اتیلن گلیکول؛ دی اکسید تیتانیوم؛ ایزو بوتیل استات؛ اکرولیک اسید؛ دی اتانول امین؛

فروشگاه اصفهان شیمی - فروش مواد شیمیایی 30o2

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی فروشگاه اصفهان شیمی با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس: اصفهان، میدان نقش جهان، خیابان حافظ، سرای بلوریان
تلفن: ۳۲۲۲۱۴۳۱-۰۳۱

در دنیایی که مملو گشته از انواع دود و آهن و فلز، می بایست انسان به خود آید و تا جایی که امکان دارد خویشتن را رها کند از همه چیز و به دامان طبیعت ورود نماید. بی شک نمی توان انتظار داشت که انسانی که زندگی می کند در قرن بیست و یک بتواند به راحتی ظبیعت را به دست آورد. راهی که وجود دارد این است که با خرید گیاه آپارتمانی به این مهم دست پیدا نماید وی. در تهران که مرکز ایران است این موضوع اهمیتی ویژه تر پیدا کرده است به راستی. می بایست برای خرید گیاه آپارتمانی در تهران به یکی از نمونه فروشگاه ها وارد شد. البته باید بدانید قوانین فروش گل، گیاه و گلدان آپارتمانی در تهران را تا به این ترتیب بهترین ها را از آن خود نمائید. بهترین گل آپارتمانی در تهران را باید برگزینید. می توان به این امر فائق آمد به سادگی. در سایر شهر ها و شهرستان های کشور نیز باید همین امر را در نظر گرفت. پیشنهاد این است که اصفهان نیز به امر خرید گیاه آپارتمانی در اصفهان مبادرت ورزیده شود. انواع زیباترین گل آپارتمانی در اصفهان هم اینک در این شهر وجود دارد که بی مانند هستند به راستی. نباید فراموش کرد که انواع فروشگاه هستند که در دستور کار خویش قرار داده اند مبحث فروش گل، گیاه و گلدان آپارتمانی در اصفهان را تا به این وسیله به خواسته های هموطنان مان در اصفهان پاسخی درخور دهند. بسیار دیده شده است که برای خرید گیاه آپارتمانی در شهرکرد نیز مانعی خاص وجود ندارد. دلیل این است که بسیاری از فروشگاه ها نسبت به فروش گل، گیاه و گلدان آپارتمانی در شهرکرد اقدام می کنند. بهترین های گل آپارتمانی در شهرکرد را می توان در این فروشگاه های اینترنتی گل و گیاه آپارتمانی مشاهده نمود. سلامی به طعم عطر آویشن را تقدیم خواهیم کرد به شما گرامیان در سراسر کشور. حرمت را می بایست نگاه داشت زیرا که این اشک ها حاصل عمر بی بهای من است به عنوان نگارنده ای تنها. تا کی مرا گریه کند و تا کِی. به آفتاب فرداها بیاندیش با سلام و عطر آویشن کوهی.