فروشگاه مواد شیمیایی پارس امید (نالکو)

شرکت شیمیایی پارس امید (نالکو) با افتخار اعلام می دارد، با بیش از چند دهه فعالیت در زمینه های مختلف آزمایشگاهی و صنعتی در ‏خدمت دانشگاهیان، مراکز تحقیقاتی، آموزشی و پژوهشی، کارگاه ها، کارخانه ها و کلیه ‏صنایع وابسته و مرتبط بوده و تمام توان خود را برای ارائه بالاترین کیفیت به کار میگیرد.‏ تنوع بالای مواد شیمیایی شرکت شیمیایی پارس امید (نالکو) از مواد شیمیایی صنعتی گرفته تا مواد شیمیایی آزمایشگاهی این امکان را برای تمامی صنایع فراهم میسازد تا محصولات و مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز خود را به راحتی از این شرکت تهیه کنند. شرکت شیمیایی پارس امید(نالکو) با بهره‌مندی از کارشناسان و متخصصان مجرب و کارآزموده در جهت تعامل بیشتر با صنعتگران و سهولت بخشیدن به انجام خدمات آزمایشگاهی و اقدام به ارائه خدمات آزمایشگاهی با همکاری مراکز پژوهشی گام برمیدارد. هدف این مجموعه فراهم نمودن سهولت در دسترسی سریع به مواد اولیه شیمیایی با قیمت مناسب و استفاده از مشاوره‌های تخصصی در راستای ارتقاء کیفیت تحقیقات در حوزه صنعت، دانشگاه و پژوهش می‌باشد.

شرکت شیمیایی پارس امید (نالکو)

شرکت شیمیایی پارس امید (نالکو)

عرضه محصولات و خدمات آزمایشگاهی با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده، سیستم پیگیری سفارشات و ارسال سریع محصولات حاکی از رویکرد جدید این شرکت در ارائه خدمات نوین پژوهشی است. به منظور پاسخگویی به شما مشتریان عزیز، در حال حاضر شرکت شیمیایی پارس امید دارای یک تیم‌ تخصصی مشاوره و پشتیبانی میباشد. خط مشی شرکت شیمیایی پارس امید (نالکو) ایجاد روابط تجاری مطمئن، مفید و مستمر با همکاران و مصرف کنندگان مواد اولیه شیمیایی میباشد. شرکت شیمیایی پارس امید (نالکو) این اطمینان را دارد که با همت و تلاش دست اندرکاران خود و ایجاد یک ارتباط نزدیک و موثر با مخاطبین به اهداف عالی مورد نظر که ایجاد یک بستر مطمئن برای مرتفع کردن نیازهای مشتریان خود در زمینه های مختلف میباشد، خواهد رسید. با توجه به نیازطیف گسترده مخاطبین در صنعت پلاستیک و شیمیایی، به منظور صرفه جویی در وقت در دریافت اطلاعات، قیمت محصولات و کالاها، کاهش هزینه های جانبی و سهولت در امر خرید در راستای اعتماد و اطمینان از خرید و کیفیت کالا، شرکت شیمیایی پارس امید (نالکو) بر پایه دانش روز و تجارب ارزشمند کارشناسان و مشاوران خود مبادرت به ایجاد یک فضای مجازی آنلاین توام با کاربری آسان نموده است.


در ادامه لیست برخی از مواد شیمیایی صنعتی، بهداشتی و خوراکی قابل تهیه و عرضه در شرکت شیمیایی پارس امید (نالکو) در اختیار شما قرار داده شده است که با کلیک بر روی آنها میتوانید به صفحه مورد نظر مراجعه کنید و از شرایط خرید مواد شیمیای مطلع شوید:
استون, ایزو پروپیل الکل, متیل اتیل کتون, اتیل استات, متیل استات, بوتیل استات, اتیل گلیکول, بوتیل گلیکول, مونو اتیلن گلیکول, ریتاردر (سیکلو هگزانون), پرکلرو اتیلن, متیلن کلراید, الکل اتیلیک (اتانول), متانل, اسید سولفونیک, تگزاپن, لورامید, بتائین, اسید لاکتیک, اسید بنزوئیک, اسید استئاریک, اسید سیتریک (جوهر لیمو), متا بی سولفیت سدیم, بنزوات سدیم, هگزا متا فسفات سدیم, اسید اگزالیک, کلرید کلسیم, کلرید باریم, کربنات باریم, سولفات مس, پرمنگنات پتاسیم,کربنات پتاسیم, هیدرو اکسید سدیم(سود سوز آور), هیدرو اکسید پتاس (پتاس سوز آور), کربنات سدیم, بی کربنات سدیم (جوش شیرین), کربنات آمونیم (نشادر), استات سدیم, هیپو کلرید کلسیم (پرکلرین)یا به اصطلاح کلر, پلی آلومینیم کلراید (پک), آب اکسیژنه, گلیسیرین, زاج, اسید بوریک, اکسید بور, بوراکس دکا و پنتا هیدراته (اتی معدن), روغن نارگیل, روغن کرچک, اسید چرب نارگیل, اسید اولئیک, کالیفون, تیلوز, روغن دی او پی و پودر پی وی سی, ویتامین ث (اسید اسکوربیک), فنل کریستال, کربنات کلسیم, متاسیلیکات سدیم, سیلیکات سدیم, هیدرو سولفیت سدیم و .....

شرکت شیمیایی پارس امید (نالکو)

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت شیمیایی پارس امید (نالکو) با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس: اصفهان، خیابان امام خمینی، بعد از چهارراه شریف، نبش کوچه ۷۹، ساختمان کوروش، طبقه سوم، واحد ۵
ایمیل: pob.chem@gmial.com 
تلفن: ۳۳۳۳۵۸۸۸ ۰۳۱، ۳۳۳۲۹۱۳۰ ۰۳۱
فکس: ۳۳۳۲۷۴۰ ۰۳۱
وبسایت: www.nalco.ir