فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران

فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران با تکیه بر فن آوری و دانش علمى مفتخر است تا با بیش از دو دهه تجربه و سابقه در زمینه تولید، تهیه، عرضه و توزیع مواد شیمیایی گامهایى در جهت ارائه خدمات به بخش هاى مختلف صنایع آزمایشگاهى بردارد. این شرکت هم اکنون توانسته است مشتریانى را در نقاط مختلف ایران جذب کند. بسیارى از آزمایشگاه هاى صنایع مختلف و مراکز متفاوت علمى و تحقیقاتى از پزشکى و داروسازى، فنى و شیمیایى، غذایى و بهداشتى، رنگ و سایر صنایع، محصولات تولیدى و وارداتى از محصولات فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران استفاده میکنند. فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهى با همکارى شرکت هاى معتبر خارجى توانسته است الزامات و استانداردهاى بسیارى در زمینه ساخت و راه اندازى آزمایشگاه کسب و کیفیت محصولات خود را با استفاده از برندهاى شناخته شده تضمین نماید. فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران باور دارد که کیفیت، ضامن دوام و پیشرفت است و رضایتمندى مشترى و مصرف کننده بزرگترین سرمایه محسوب مىشود.

فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران

فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران

متخصصان و کارشناسان مجرب فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران با توجه به نیازهای مصرف کننده بهترین محصولات و خدمات از لحاظ کیفیت و قیمت استثنایی را شناسایی میکنند و در سریعترین زمان ممکن با بالاترین استانداردهای ایمنی در اختیار مخاطب قرار می دهد. فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران با تجربه و سابقه بیش از پانزده سال و با هدف تولید، تامین و توزیع کلیه نیازهای ازمایشگاهی، پژوهشی و صنعتی در جهت تسهیل خدمات به مصرف کنندگان و مشتریان فعایت خود را در این زمینه آغاز کرده است. فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران در نیل به اهداف شما مشتریان، سایر خدمات خود را با رویکرد جدید و هوشمندانه عرضه میکند و گام های بسیار بزرگی در راستای تامین نیازهای مراکز علمی، دانشگاهی، تحقیقاتی، پژوهشی، درمانی، کارخانجات، صنایع و دیگر مراکز وابسته برداشته است که این امر با توجه و رضایت شما عزیزان به جهت بهبود و ارتقا با ارائه انتقادات و پیشنهادات میسر می گردد.


در ادامه لیستی از مواد شیمیایی رایج و متداول که توسط فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران تولید و توزیع میشود برای شما عزیزان ارائه شده است: اسید لاکتیک، کربنات آمونیم (نشادر)، اسید سیتریک، اسید سولفوریک، استون, ایزو پروپیل الکل, متیل اتیل کتون, اتیل استات, متیل استات, بوتیل استات, اتیل گلیکول, بوتیل گلیکول, مونو اتیلن گلیکول, زاج, اسید، اسید فرمیک، اسید استیک، بوریک، بوراکس، گلیسیرین، سیکلو هگزانون, پرکلرو اتیلن, متیلن کلراید, الکل اتیلیک (اتانول), متانل, اسید سولفونیک, تگزاپن, لورامید, بتائین, اسید لاکتیک, اسید بنزوئیک, اسید استئاریک, اسید سیتریک (جوهر لیمو), متا بی سولفیت سدیم, بنزوات سدیم, هگزا متا فسفات سدیم, اسید اگزالیک, کلرید کلسیم, کلرید باریم, کربنات باریم, سولفات مس, پرمنگنات پتاسیم,کربنات پتاسیم, هیدرو اکسید سدیم(سود سوز آور), هیدرو اکسید پتاس (پتاس سوز آور), کربنات سدیم, بی کربنات سدیم (جوش شیرین), استات سدیم, هیپو کلرید کلسیم (پرکلرین)، کلر,  اسید فلوئوروبوریک، اسید مالیک، اسید اکسالیک، پلی آلومینیم کلراید, آب اکسیژنه, اکسید بور, اسید اولئیک, کالیفون, ویتامین ث (اسید اسکوربیک), فنل کریستال, کربنات کلسیم, متاسیلیکات سدیم, سیلیکات سدیم, هیدرو سولفیت سدیم، آب اکسیژنه صنعتی، آب مقطر، کلرید روی،  هیدروکلرید اسید،  نیترات سرب، نیترات کلسیم و غیره. 

فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی فروشگاه تولیدی مواد شیمیایی ایران با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس کارخانه: کیلومتر ۶۲ جاده اصفهان - شهرضا
تلفن: ۵۳۳۲۳۲۶۱-۰۳۱
پست الکترونیکی: factory@icmc.ir
آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان گاندی، پلاک ۱۰۲
تلفن: ۸۸۷۷۱۶۴۲(۰۲۱)، ۸۸۷۷۳۷۸۵(۰۲۱)، ۸۸۸۷۰۶۸۱(۰۲۱)
فکس: ۸۸۷۹۷۱۸۲(۰۲۱)
ایمیل: info@icmc.ir