فروشگاه بازرگانی کیمیا اکسیر

فروشگاه بازرگانی کیمیا اکسیر فعالیت خود را در زمینه تهیه و تامین مواد اولیه شیمیایی به صورت فروشگاهی آغاز و با توسعه زمینه فعالیت خود در جهت تهیه و تامین محصولات و مواد اولیه شیمیایی در اصفهان به فعالیت خود ادامه داده است و در این راستا مبادرت به واردات مواد مذکور از کشورهایی اروپایی و آسیایی نموده است و هم اینک این افتخار را دارد که با نام شرکت بازرگانی کیمیا اکسیر همکاری خود را جهت تامین و توزیع محصولات و مواد شیمیایی اعلام نماید. فروشگاه بازرگانی کیمیا اکسیر با بیش از سه دهه سابقه و تجربه در زمینه واردات و صادرات مواد اولیه شیمیایی توانسته است با حضوری فعال و مستمر در زمینه تهیه و تامین و نیز پخش کالاهای مربوطه گامی موثر در امور بازرگانی بین المللی داشته باشد. اولین هدف فروشگاه بازرگانی کیمیا اکسیر تهیه و عرضه محصولات و مواد اولیه شیمیایی است. شرکت بازرگانی کیمیا اکسیر واقع در استان اصفهان افتخار دارد در ارتباط با فروش و عرضه مواد اولیه و محصولات شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی با شرکت های مختلف همکاری نماید.

فروشگاه بازرگانی کیمیا اکسیر

فروشگاه بازرگانی کیمیا اکسیر

نوع فعالیت فروشگاه بازرگانی کیمیا اکسیر عمده و خرده فروشی محصولات و مواد شیمیایی نظیر انواع اسیدهای صنعتی (سولفوریک اسید ، اسید کلریدریک، نیتریک اسید، فسفریک اسید ، اسید کرومیک، بوریک اسید، اسید فرمیک، اسید فلوئوریک، اگزالیک اسید، اسید سیتریک، اسید استئاریک، سولفونیک اسید و غیره؛ انواع حلال ها مانند استون، متانول، ایزو پروپانول، آمونیاک، سیکلوهگزان، تولوئن، سود مایع، تینر و غیره؛ پارافین صنعتی و بهداشتی، گلیسیرین و سود پرک؛ انواع سولفاتها از جمله مس، آهن، منیزیم، پتاسیم، منگنز، آلومنیوم، آمونیوم، روی و ....؛ اکسید آهن، اکسید روی، آلومینا، تیتان؛ بوراکس، جوش شیرین، کلسیم کلراید خوراکی و صنعتی، متا بی سولفید سدیم، سدیم هگزا متا فسفات، سدیم تری فسفات، ادتا ۲ و۴ سدیم، سیلیکات سدیم، بوراکس دکا، کربنات سدیم، نیترات پتاسیم؛ روغن کرچک، روغن سیلیکون، نارگیل و سوربیتول؛ کلیه محصولات آزمایشگاهی مرک و دکتر مجللی؛ کلر هندی و ایرانی (نیرو کلر) به صورت عمده و جزئی؛ انواع تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی؛ انواع چربی گیر و مواد آبکاری؛ کلیه محصولات کارواش؛ مواد شوینده مانند مایع دست شویی، مایع ظرف شویی، پودر لباسشویی؛ مواد اولیه شوینده (تگزاپن، لورامید، بتائین، تری اتانول آمین)؛ مواد ضد خورندگی جهت مخازن خنک کاری فلزات میباشد.


شرکت بازرگانی کیمیا اکسیر توسط جمعی از متخصصین و کارشناسان حرفه ای در زمینه بازرگانی مواد شیمیایی آغاز به فعالیت کرد. از آغاز تأسیس تاکنون، شرکت بازرگانی کیمیا اکسیر در تلاش بوده است تا در حوزه تأمین محصولات و مواد اولیه شیمیایی به بخش های مختلف تولیدی و صنعتی کمک شایانی کرده است. شرکت بازرگانی کیمیا اکسیر با شرکت هایی ازشناخته شده ترین برندهای بین المللی در سراسر جهان همکاری میکند. اولویت شرکت بازرگانی کیمیا اکسیر ارائه خدمات کامل به مشتریان گرامی میباشد. فروشگاه بازرگانی کیمیا اکسیر به عنوان پل ارتباطی بین مشتریان و تولیدکنندگان سعی بر آن دارد تا با راهکارهای حرفه ای دسترسی به مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و متناسب با نیاز مشتری را سهولت بخشد. زمینه فعالیت تجاری شرکت بازرگانی کیمیا اکسیر متمرکز بر تهیه و توزیع مواد اولیه شیمیایی و نیز فرآورده های خام صنعتی مورد نیاز است.

فروشگاه بازرگانی کیمیا اکسیر

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت بازرگانی کیمیا اکسیر  با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس:اصفهان، خیابان مسجد سید
ایمیل: pob.chem@gmial.com 
تلفن:۰۳۱-۳۳۳۷۱۵۱۴
ایمیل: sadr_۲۰۱۱@yahoo.com