فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب

از جمله خدمات قابل رائه توسط فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب فروش مواد شیمیایی صنعتی، فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و فروش نانوذرات - زیر مجموعه مواد آزمایشگاهی - می باشد. نانوذرات از اهمیت ویژه ایی برای دانشجویان و پژوهشگرانی که در زمینه فناوری نانو به تحقیق میپردازند، برخوردار است. کلیه مواد شیمیایی فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب به مقادیر دلخواه و مورد نیاز مشتری و مصرف کنندگان عزیز به فروش می رسد و دارای بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برخوردار می باشد و به صورت تضمینی ارائه می شود. در بخش فروش مواد آزمایشگاهی فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب طیف وسیعی از مواد از معتبرترین برندها مانند مرک و سیگما با درجه های خلوص مختلف برای دانشجویان و پژوهشگران قابل عرضه می باشد. تمامی مواد آزمایشگاهی در فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب با کیفیت تضمینی ارائه می شوند. همچنین، امکان تهیه مواد آزمایشگاهی در مقادیر دلخواه نیز وجود دارد. نانوذرات ارائه شده در فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب نیز مانند سایر مواد آزمایشگاهی این فروشگاه دارای تضمین کیفیت هستند. بدیهی است در صورت مطلوب نبودن کیفیت خریدار ممی تواند محصول خریداری شده را مرجوع نماید.

فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب

فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب

امکانات زیر تنها بخشی از ویژگی های فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب در زمینه تامین مواد شیمیایی می باشد: امکان عودت نمونه در صورت عدم رضایت از کیفیت، امکان ارائه گارانتی و مهلت تست، امکان تهیه موادشیمیایی در مقادیر دلخواه، ارائه فاکتور جهت دریافت هزینه از دانشگاه و مراکز دولتی و آموزشی، تامین مواد شیمیایی از انواع برندهای معتبر دنیا مطابق با درخواست و سفارش شما، سفارش و پرداخت سریع و آسان به صورت آنلاین، بسته بندی اصولی ارسال به تمامی نقاط ایران با خدمات پستی ویژه در اسرع وقت. به علاوه، در راستای احترام به اصل مشتری مداری، فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب کلیه اطلاعات مربوط به محصول و ماده مورد نظر را اعم از کشور سازنده، سال تولید و غیره در اختیار مصرف کننده عزیز قرار خواهد گرفت تا با آگاهی کامل محصولات مورد نظر خود را انتخای و تهیه نمایند. شرکت مواد شیمیایی یاسا طب آماده تامین و عرضه مواد شیمیایی مرک و سیگما، مواد شیمیایی آزمایشگاهی و مواد شیمیایی صنعتی می باشد.


مواد شیمیایی صنعتی یکی دیگر از محصولات فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب می باشد. فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب به عنوان وارد کننده مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی در ایران و خاورمیانه با بیش از چند دهه تجربه موفق در زمینه واردات و فروش مواد شیمیایی تحقیقاتی دارویی، داروسازی، بیولوژی، بیوشیمی، بیوتکنولوژی از شرکت های تراز اول دنیا نظیرMerck، Sigma Aldrich، USP، Acros، Thermo Scientific، Santa Cruz، Supelco، R&D، Biotium، Abcam، Alfa Aecar، gibco آماده خدمت رسانی به محققین و پژوهشگران و دانشجویان گرامی در راستای توسعه و پیشرفت در صنعت دارویی،تحقیقاتی ، دانشگاهی و صنایع کشور باشیم. فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب مفتخر است که نام این مجموعه به عنوان نماد اعتماد و اطمینان در بین مراکز علمی کشور شناخته شده است. پرسنل متخصص و مجرب یاسا طب همواره می کوشند تا خدمات درخور و شایسته ای به مشتریان خود ارائه دهند. اکسید روی، الکل متانول، الکل اتانول، ایزو پروپیل الکل، آمونیاک، بوتیل استات، بوتیل گلیکول، پارافین، پودر تالک، پرمنگنات، پروپیلن گلیکول، تولوئن، انواع تینر، اتیل استات، پودر خردل، تری اتانول امین، تری کلرواتیلن، تری اتیلن گلایکول، تری پلی فسفات سدیم، تیتان، تری سیترات سدیم، جوش شیرین، کربومر، دی اتیلن گلیکول، دی اکسید تیتانیوم، ایزو بوتیل استات، اکرولیک اسید، دی اتانول امین از جمله محصولات و مواد شیمیایی موجود و قابل عرضه در فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب است.

فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی فروشگاه مواد شیمیایی یاسا طب با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس: اصفهان، شمس ابادی، نبش کوی کازرونی، شماره ۲۲۱
تلفن: ۳۲۲۰۱۷۹۴-۰۳۱
وب سایت: www.yasateb.ir