فروشگاه مواد شیمیایی آساد شیمی سپاهان

شرکت آساد شیمی سپاهان با نزدیک به دو دهه فعالیت، کار خود را به منظور تولید حلال های شیمیایی در ایران آغاز کرد. فروشگاه مواد شیمیایی آساد شیمی سپاهان در سال ۸۹ به بهره برداری رسید و موفق به تولید انواع حلال های شیمیایی شد. پس از آن، اهداف شرکت آساد شیمی سپاهان در راستای افزایش کیفیت محصولات و افزایش ظرفیت تولید شکل گرفت؛ به گونه ای که هم اکنون توانایی تولید روزانه ۳۰ تن انواع حلال در بالاترین کیفیت را دارا می باشد. فروشگاه مواد شیمیایی آساد شیمی سپاهان با بهره گیری از کادری مجرب و نیروهای متخصص به انعطاف پذیری و ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمتی رقابتی به مشتریان توجه ویژه دارد و همواره در مسیر توسعه بازار و محصولات به رشد قابل توجهی دست یافته است .از جمله خدمات و محصولات فروشگاه مواد شیمیایی آساد شیمی سپاهان حمل و بسته بندی محصولات، تولید مواد شیمیایی به ویژه متیل استات و اکتان بوستر می باشد.

فروشگاه مواد شیمیایی آساد شیمی سپاهان

فروشگاه مواد شیمیایی آساد شیمی سپاهان

متیل استات (CH۳COOCH۳) نوعی استر با بوی مطبوع شبیه چسب و مایعی شفاف بی رنگ و قابل اشتعال، محلول در اکثر حلال های آلی و در آب نسبتا محلول و حلالی قوی است که طیف وسیعی از رزینها مانند استات سلولز، پلی وینیل استات، اکریلیک ها، اپوکسی ها، پلی استرها را در خود حل میکند. متیل استات دارای سمیت اندک و به آسانی قابل برگشت به محیط زیست است و جزء آلوده کننده‌های خطرناک هوا محسوب نمی شود. این حلال آلی می تواند به عنوان جایگزین استون در تولید رنگها، پوشش ها، پاک کننده های سطوح فلزی و چسب ها مورد استفاده قرار گیرد. عدد اکتان مقیاسی برای نشان دادن مقاومت بنزین و یا دیگر سوخت‌ها در مقابل گرما، فشار و شروع احتراق خود بخود (بدون جرقه) است. هر چه عدد اکتان یک سوخت بیشتر باشد آن سوخت در مقابل پدیده احتراق مخرب فشار و گرما مقاوم تر است. منظور از عدد اکتان ۹۰ بنزین این است که کیفیت سوخت این بنزین با مخلوطی از ۹۰ درصد سوخت ایزواکتان و ۱۰ درصد هپتان برابر است.


جایگزین مناسب سرب، کاهش انتشار مونوکسید کربن، محافظت از خوردگی، بهبود کارایی سوخت، جلوگیری از تشکیل لجن در سیستم سوخت و کف باک، افزایش خاصیت بهسوزی و آرام سوزی موتور، کاهش صدای موتور، جلوگیری از لرزش موتور در هنگام استارت و ایستاده از جمله کارایی ها و موارد مصرف اکتان بوستر می باشند. از اهداف شرکت مواد شیمیایی آساد شیمی سپاهان میتوان به افزایش کیفیت محصولات در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان، افزایش ظرفیت و بهبود فرآیند تولید با بهره برداری از خط تولید جدید، کشف بازارهای جدید داخلی و خارجی، کاهش آلاینده ها برای حفظ محیط زیست، تولید محصولات مورد نیاز بازار، آموزش نیروی انسانی جهت افزایش بهره وری و جلوگیری از خطرات و حوادث اشاره کرد. فروشگاه مواد شیمیایی آساد شیمی سپاهان با شرکت هایی نظیر پتروشیمی اصفهان، پتروشیمی شیراز، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی فن آوران، پورتال ملی صنایع شیمیایی، شرکت بازرگانی پتروشیمی، شرکت سپهر شیمی و شرکت سوبرانکو همکاری میکند.

فروشگاه مواد شیمیایی آساد شیمی سپاهان

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی فروشگاه مواد شیمیایی آساد شیمی با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس کارخانه: کیلومتر ۵۵ جاده اصفهان-شیراز ، شهرک رازی، فاز ۳ ، میدان نوآوران، بلوار فن آوران، خیابان اول
تلفن: ۵۳۳۰۹۱۲۱-۰۳۱
فکس: ۸۹۷۷۰۷۷۱-۰۳۱
تلفن همراه: ۰۹۰۳۳۲۶۱۹۲۳
وب سایت: www.aasaadchemistry.com
ایمیل: AasaadChemistryGroup@gmail.com