شرکت نانو ساختار مهرآسا

شرکت نانو ساختار مهرآسا (سهامی خاص-تولیدی) با کمتر از یک دهه تجربه و سابقه فعالیت‌های خود را بر روی تولید نانوالیاف و بکارگیری آن در تولید فیلترهای خودرو با برند پرد آغاز کرده است. شرکت نانو ساختار مهرآسا در سال ۱۳۹۲ به منظور بررسی، تحقیق و بکارگیری تکنولوژی نانو در رابطه با تولید نانو الیاف و تلاش در خصوص بومی کردن این تکنولوژی تأسیس شد. شرکت نانو ساختار مهرآسا پس از حدود یک سال مطالعه و تلاش مستمر موفق به ساخت نمونه نسل اول دستگاه صنعتی تولید انبوه الیاف نانو گردید. نانوفیلتر هوای خودرو دارای یک لایه نانوالیاف روی سطح کاغذ فیلتر است که باعث افزایش نسبت سطح به حجم میشود. افزایش این نسبت باعث تأثیرگذاری بیشتر بر روی فرآیند تصفیه هوای ورودی به موتور خودرو می‌شود. این محصول با جذب و به دام انداختن ذرات در مقیاس نانومتری اجازه عبور جریان هوای بهتر را نسبت به فیلترهای معمولی میدهد که این امر خود منجر به بهبودی عملکرد و افزایش قدرت موتور میشود‌.

شرکت نانو ساختار مهرآسا

شرکت نانو ساختار مهرآسا

این واحد تولیدی بر آن شد تا با استفاده از تکنولوژهای روز دنیا از جمله فناوری نانو، فیلتری که مجهز به لایه های حفاظتی الیاف نانو بوده و هوای ورودی موتور را کاملاً تصفیه می کند، تولید نماید چرا که باور و اعتقاد شرکت نانو ساختار مهرآسا بر این اصل است که هر شخصیت حقیقی و یا حقوقی که بتواند در جهت کاهش عوارض مخرب بر محیط زیست گامی بر دارد، خدمت با ارزشی به جامعه میکند. شرکت نانو ساختار مهرآسا یک شرکت دانش بنیان است که فعالیت تولیدی خود را درشهرک صنعتی فن آوری اصفهان آغاز کرده و هدف آن تاثیر گذار بودن با عرضه محصولات خود در این زمینه و همچنین جلب رضایت مصرف کنندگان است. از جمله مزیت فیلترهای نانو تصفیه هوای ورودی به محفظه احتراق از آلاینده های معلق در هوا، جلوگیری از ورود آلاینده ها به موتور و در نتیجه طول عمر بیشتر موتور، کاهش مصرف سوخت، تخرب کمتر محیط زیست و سلامت انسان، طولانی تر شدن عمر موتور خودروها با توجه به رشد روز افزون تعداد خودرو های موجود، صرفه جویی قابل ملاحظه در هزینه‌های نگهداری و تعمیرات و تعویض قطعات موتور، شتاب و نرمی موتور میباشند.


از افتخارات و دستاوردهای شرکت نانو ساختار مهرآسا میتوان به دریافت تندیس واحد برتر صنایع دانش بنیان استان اصفهان از سوی وزارت صنعت و معدن در سال ۱۳۹۴ و عمده محصول آن نانو فیلتر هوای خودروهای داخلی و از جمله ویژگی های محصولات آن کاهش مصرف سوخت ۱۰ تا ۱۵ درصد، افزایش راندمان و شتاب خودرو، محافظت از موتور خودرو و صرفه اقتصادی اشاره کرد. هم اکنون و پس از گذشت سال ها، شرکت نانو ساختار مهرآسا دارای تجربیات فراوانی در زمینه تولید نانو فیلتر هوای خودروهای داخلی است و امکان ارائه خدماتی با کیفیت بالا را دارد. محصولات شرکت نانو ساختار مهرآسا با توجه به شرایط آب و هوایی کشور توسعه داده شده است. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت قیمت مناسب محصولات آن است چرا که در حوزه خرید و فروش مواد شیمیایی یکی از دغدغه های مهم خریداران و صاحبان صنعت، نوسانات قیمت و همچنین عدم ثبات در بازار است.

شرکت نانو ساختار مهرآسا

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت نانو ساختار مهرآسا با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس: اصفهان، کیلومتر ۳۹ بزرگراه اصفهان-تهران، شهرک صنعتی فناوری اصفهان، فرعی ۸
شماره تماس:۰۳۱۹۵۰۲۲۸۲۱، ۰۳۱۹۵۰۲۲۸۲۲
تلفکس: ۰۳۱۹۵۰۲۲۸۲۳  
وب سایت: http://www.nanofilter.ir
پست الکترونیک: nanosekhtar@yahoo.com،  info@nanofilter.ir