شرکت دانش بنیان کیمیا تراوا تک

زمینه فعالیت شرکت دانش بنیان کیمیا تراوا تک به مدیریت محسن صادقیان، تولید نانو سوپر جاذب های مخصوص کشاورزی به منظور کاهش مصرف آب در کشاورزی، تامین تجهیزات مربوط به سیستم های تصفیه آب RO ممبران، فیلترها، آنتی اسکالانت و غیره می باشد. از جمله محصولات فروشگاهی شرکت دانش بنیان کیمیا تراوا تک مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی، آرایشی و بهداشتی و از خدمات قابل ارائه آن مشاوره طراحی و ساخت واحد های شیمیایی، فناوری های غشایی، تصفیه آب و پساب، امکان سنجی فنی و اقتصادی و محصولات تولیدی این شرکت صنعت چاپ، صنایع کشاورزی، صنایع شیمیایی و تصفیه آب و پساب را میتوان نام برد. شرکت دانش بنیان کیمیا تراوا تک در سال ۱۳۹۲ با تکیه بر کادری مجرب و متخصص با هدف اصلی تولید مواد شیمیایی وارداتی در کشور، بهره گیری از فرآیندهای نوین غشایی برای جداسازی مواد مختلف و همچنین تصفیه آب و پساب تاسیس گردید.

شرکت دانش بنیان کیمیا تراوا تک

شرکت دانش بنیان کیمیا تراوا تک

در سال ۱۳۹۳ و همزمان با ساخت پایلوت غشایی در زمینه خالص سازی انواع حلال های شیمیایی، شرکت دانش بنیان کیمیا تراوا تک موفق به دریافت مجوز دانش بنیان در زمینه انرژی های نو گردید و با توجه به رشد و توسعه محصولات و همچنین نیاز کشور، موفق به تولید حلال های خاص در صنعت چاپبا برند kimax و نیز تولید سوپرجاذب کشاورزی با نام تراوا (Tarava) گردید. ساخت اولین پایلوت غشایی خالص سازی حلال های مختلف در کشور، تولید نانو پلیمر سوپرجاذب با گرید کشاورزی و بهداشتی (SAP) با کیفیت بالاتر از نمونه های خارجی، تولید پلی الکترولیت برای اولین بار در ایران، تولید حلال های وارداتی خاص مورد استفاده در صنایع چاپ و راه اندازی بزرگترین هایپر مارکت مواد شیمیایی در ایران از دستاوردهای این شرکت دانش بنیان بشمار میروند. هم اکنون فعالیتهای عمده و اصلی شرکت دانش بنیان کیمیا تراوا تک به سه بخش خدماتی (شرکت پترولایس)، تولیدی (شرکت پترو نوین تک) و بازرگانی (شرکت کیمیا صنعت) تقسیم میشود.


بخش خدماتی (شرکت پترولایس) شرکت دانش بنیان کیمیا تراوا تک در حوزه طراحی، ساخت و اجرای واحدهای تولیدی مواد شیمیایی مختلف از جمله استرها، رزین ها، طراحی و ساخت پکیج های غشایی در زمینه خالص سازی انواع حلال های شیمیایی، شبیه سازی و مدل سازی فرآیند های شیمیایی با استفاده از نرم افزارهای مختلف، طراحی انواع تجهیزات فذآیندی از قبیل برج تقطیر، رآکتور، مبدل حرارتی، مشاوره، طراحی و ساخت پکیج های تصفیه آب و فاضلاب، خالص سازی انواع حلال های مختلف مطابق با نیاز مشتری و ارزیابی فنی و اقتصادی در زمینه تولید مواد شیمیایی مختلف؛ بخش تولیدی (شرکت پترونوین تک) در زمینه صنعت کشاورزی، صنعت چاپ و بسته بندی، تصفیه آب و پساب و صنایع شیمیایی؛ و بخش بازرگانی (شرکت کیمیا صنعت) در فروش انواع مواد شیمیایی گوناگون، واردات و ترخیص انواع مواد شیمیایی و مشاوره در زمینه کاربردهای مواد شیمیایی مختلف در حال فعالیت می باشند.

شرکت دانش بنیان کیمیا تراوا تک

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت دانش بنیان کیمیا تراوا تک با مشتریان خود عبارتند از:
اطلاعات تماس دفتر مرکزی:
آدرس: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ساختمان فن آفرینی ۱، واحد ۲۳۴
تلفن تماس: ۳۵۴۹۲۲۷۵-۰۳۱ 
فکس: ۳۵۴۹۲۲۷۶-۰۳۱
اطلاعات تماس بخش تولید:
آدرس: منطقه صنعتی دولت آباد، انتهای خیابان ۳۲ (شمس تبریزی)
تلفن تماس: ۳۳۳۷۲۸۷۰-۰۳۱ 
فکس: ۳۳۳۶۹۴۹۶-۰۳۱
وب سایت: http://taravatech.com/
ایمیل شرکت: info@Taravatech.com
ایمیل واحد بازرگانی: sale@Taravatech.com
ایمیل واحد تولید: prod@Taravatech.com
ایمیل واحد خدماتی: serv@Taravatech.com