شرکت رایکا صنعت افرند (رصا)

شرکت رایکا صنعت افرند با نام تجاری "رصا" با تکیه بر دانش فنی و کادری توانمند همراه با بخش تحقیق و توسعه جوان و متخصص توانسته گامی بزرگ در راستای پیشرفت کشور در زمینه مواد پیشرفته بردارد. شرکت رصا این امکان را دارد تا در زمینه انجام کامل پروژه های تحقیقاتی و نیز اسکیل آپ و صنعتی نمودن روش تولید انواع مواد پیشرفته با سایر شرکت ها همکاری کند. سنتز مواد پیشرفته، تولید پودرهای سرامیکی مغناطیسی، تولید انواع پودرهای فلزی، تولید اکسیدهای فلزی، متالورژی پودر و بازیابی مواد کامپیوزیتی و صنعتی از توانمندی های شرکت رایکا صنعت افرند بشمار میروند. شرکت رصا با تکیه بر توانایی‌های کارشناسان خود بنابر سفارش مشتری آلیاژهای تنگستن مس، تنگستن، ترکیبات اینکنل و اینکنل-برلیوم را با استفاده از فرآیند sps به مرحله تولید درآورده است و همچنین در زمینه بازیابی پسماندهای صنعتی موفق به انجام چندین پروژه در این باره گشته است.

شرکت رایکا صنعت افرند (رصا)

شرکت رایکا صنعت افرند (رصا)

از پروژه های این مجموعه میتوان به بازیابی و استحصال غبار و لجن کوره بلند ذوب آهن اصفهان، بازیابی لنزهای اپتیکی سرامیکی زینتر شده و بازیابی براده های فلزی Ti۶Al۴V اشاره کرد. شرکت رصا در زمینه تولید پیگمنت های فسفرسانس اقدامات تحقیقاتی و تولیدی در مقیاس آزمایشکاهی را آغاز کرده است. آسیاب کاری، تف جوشی، عمومی آزمایشگاه، کوره و کلسیناسیون، گرانوله سازی و مشخصه یابی و تفسیر از جمله خدمات قابل اائه توسط شرکت رایکا صنعت افرند می باشند. شرکت رایکا صنعت افرند در سال ۱۳۹۵به منظور فعالیت در زمینه تولید و گرانوله‌سازی انواع نانو پودر های سرامیکی آغاز به کار کرد. اهداف این شرکت بر پایه شناخت نیازهای صنایع کشور و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته‌ترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد. در حال حاضر این گروه در زمینه تولید نانو پودر های سرامیکی با گرید اپتیکی و غیر اپتیکی، نانو پودرهای سرامیکی مغناطیسی، گرانوله‌سازی انواع پودرهای سرامیکی، شکل‌دهی انواع پودرهای سرامیکی و زینترینگ انواع نانوپودرهای سرامیکی فعال می باشد. شعار این شرکت اتفاقی نبودن کیفیت در چهارچوب استانداردها و نیز تداوم توسعه مواد پیشرفته است.


از جمله محصولات قابل تولید و عرضه توسط شرکت رایکا صنعت افرند محصولات ویژه اکسیدی (اکسید آلومینیوم یا آلومینا)، محصولات سولفیدی (سولفید روی)، محصولات فلوریدی (منیزیم فلوراید)، محصولات کاربیدی (کاربید سیلیکون) و محصولات نیتریدی (نیترات سیلیسیم) هستند. کاشی فسفرسانس یکی از محصولات تولیدی این شرکت نوعی سرامیک است که نور با درخشش فسفرسانس بالا، و مقاومت به حرارت، اثرات اتمسفری و شیمیایی داشته باشد. این نوع کاشی مبتنی بر توسعه پیگمنت (رنگدانه) فلورسانس است. این کاشی های تولیدی می توانند انرژی را جمع آوری کنند و سپس در محیط آزاد کنند؛ بنابراین سرامیک های جدید با خواص ویژه در حال ظهور هستند که می توانند گزینه‌های دکوراتیو جدیدی را باز کنند. سرامیک های فوتولومینسانس هوشمند در معماری و توسعه شهری کاربرد خوبی دارند.

شرکت رایکا صنعت افرند (رصا)

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت رایکا صنعت افرند با نام تجاری "رصا" با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی ،شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، مجتمع تجاری سازی فناوری، واحد شماره ۳
شماره تماس: ۳۳۹۳۱۲۶۰-۰۳۱
شماره همراه: ۰۹۱۳۲۶۵۴۱۹۴ (مهندس شریف نیا)
ایمیل: rasa.induco@gmail.com
وب سایت: rasatech.co