شرکت کیمیاکاران عتیق

شرکت کیمیا کاران عتیق (سهامی خاص، شرکت بامسئولیت محدود) به دنبال دو دهه تجربه در صنعت دیرگداز کشور و با هدف تولید انواع جرمها و مواد ویژه نسوز بی شکل و همچنین قطعات ریختنی شکلدار بها تلاش و پشتکار کارشناسان و متخصصان مجرب فعالیت خود را در زمینه فروش انواع مواد نسوز، محصولات، فرآورده ها، ترموکوپل نسوز، جرم نسوز، جرم نسوز ریختنی، استاندارد رنگ کابل ترموکوپل، جرمهای ریختنی در تهیه ی قطعات نسوز، پوشش دادن سطوح و یا پر کردن حجمهای نامنظم آغاز کرد. انتخاب صحیح جرمهای نسوز و همچنین رعایت دستور العمل کاربردی هنگام استفاده موجب افزایش استحکام و بهره وری جرمهای ریختنی و همچنین کاهش هزینه ها و سهولت تعمییرات خواهد شد.

شرکت کیمیاکاران عتیق

شرکت کیمیاکاران عتیق

شرکت کیمیاکاران عتیق با توجه به شرایط کاربردی و انطباق شرایط سرویس دهی جرم با نوع کاربرد اقدام به تهیه و تولید انواع جرمهای ریختنی با کیفیتهای مختلف می نماید. با توجه به اینکه قابلیت نفوذ گاز در جرمهای ریختنی نسبت به آجرهایی از همان رده بسیار کمتر است، لذا در محفظه هایی که معمولا گازها جریان دارند مصرف جرمهای ریختنی متداول است و از این رو در طراحی نسوز صنایع پتروشیمی، پالایشگاهها و محفظه هایی که گاز جریان دارد استفاده از جرمهای ریختنی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. جرمهای ریختنی نسبت به آجرها در محیط کار، در برابر تنشهای حرارتی و مکانیکی مقاومت بیشتری نشان می دهند. جرمهای ریختنی آلومینایی در مقابل سولفاتها از مقاوت خوبی برخوردارند و در نتیجه در محیط هایی با ترکیبات سولفاته می توان از این جرمها استفاده کرد.


شرکت کیمیا کاران عتیق فعالیت رسمی خود را با تولید انواع جرمهای ریختنی آغاز نمود که این امر راه را برای ورود این شرکت به عرصه صنعت مواد ویژه نسوز و همچنین قطعات ریختنی در کشور فراهم کرد. این روند روبه رشد همچنان طی دهه دوم فعالیت این شرکت با تولید انواع جرمهای ریختنی با کیفیتهای مختلف در زمینه های صنعتی و ساختمانی ادامه یافته است، به شکلی که در حال حاضر شرکت کیمیا کاران عتیق از ارکان اصلی تولید انواع مواد نسوز و ریخته گری در کشور به شمار می رود. کارشناسان و متخصصان حرفه ای شرکت کیمیا کاران عتیق در تولید تمامی محصولات شرکت از باکیفیت ترین مواد اولیه استفاده می کنند تا محصولات با کیفیت را مطابق با استاندارد های روز دنیا به مشتری و مصرف کننده ارائه کنند.

شرکت کیمیاکاران عتیق

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت کیمیا کاران عتیق با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس: شرکت: ایران-اصفهان -خیابان سهروردی - خیابان باغ زیار - مجتمع آتبین - واحد ۲
تلفن: ۰۳۱-۳۷۷۷۸۱۳۵
فکس: ۰۳۱-۳۷۷۷۸۱۳۶
ایمیل : info@atiq-refractory.ir
وب سایت: www.atiq-refractory.ir
آدرس کارخانه: اصفهان، مبارکه، شهرک صنعتی مبارکه، فاز ۳، خیابان ششم، پلاک ۵
تلفن کارخانه: ۰۳۱-۳۷۷۷۹۳۹۶
فکس کارخانه: ۰۳۱-۳۷۷۷۹۳۹۵