شرکت رز پلیمر

شرکت تولیدی و شیمیایی رز پلیمر به عنوان اولین و بزرگترین طراح و تولید کننده پارافین جامد، پارافین مایع، وازلین، ژله کابل های مخابراتی، امولسی فایر، سدیم پترولیم سولفونات، گرانول واکس و شمع ژله‌ای در خاورمیانه در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را شروع به فعالیت کرد . شرکت شرکت تولیدی و شیمیایی رز پلیمر (سهامی خاص) با در نظر گرفتن ضرورت تحقیق و توسعه و با هدف بهبود مستمر در زمینه تولید محصولات و مواد اولیه شیمیایی فوق الذکر با کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی فعالیت میکند. برای تحقق این اهداف، شرکت خود را نسبت به تامین الزامات استاندارد OHSAS ۱۸۰۰۱:۲۰۰۷-ISO۹۰۰۱:۲۰۰۸ & ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۰۴، نیازهای مشتریان و مصرف کنندگان، کلیه استانداردها و قوانین و الزامات حاکم بر محصولات شرکت، قوانین، مقررات و الزامات مربوط به ایمنی و بهداشت حرفه ای وهمچنین الزامات مرتبط با محیط زیست متعهد می داند.

شرکت رز پلیمر

شرکت رز پلیمر

زمینه فعالیت شرکت تولیدی و بازرگانی رز پلیمر تولید مواد پایه نفتی و آرایشی و بهداشتی است که در سال ۱۳۶۹ تاسیس شد ومورخ ۲۹/۹/۷۳ با شماره ۳۸۲ در اصفهان به ثبت رسید و با شماره کارت ۱۱۰۸۰۲ در زمینه تولید مواد پایه نفتی و آرایشی وبهداشتی شروع به فعالیت نمود و کارت بازرگانی خود را در تاریخ ۶/۸/۶۹ دریافت کرد و همچنین از سال ۱۳۷۳ با پروانه بهره برداری به شماره ۴۴۲۸۸ که در تاریخ ۲۶/۳/۷۳ دریافت کرد به تولید پارافین جامد، پارافین مایع، وازلین، ژله کابل، پترولیوم سولفونات و غیره پرداخت. شرکت تولیدی و بازرگانی رز پلیمر مجوزهایی نظیر مجوز دانش بنیان تولیدی نوع ۲ (صنعتی) در حوزه مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری‌های شیمیایی را از ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ اخذ نمود.


امولسیفایر رزمیکس، کک وفراورده های حاصل ازنفت نظیر سدیم پترولیوم سولفات، ژله کابل، وازلین گرید بهداشتی و دارویی، سایرفعالیتهای خدمات مهندسی مانند گرانول واکس و پارافین جامد، پارافین مایع صنعتی، دارویی و بهداشتی مطابق با USP/BP، پارافین مایع صنعتی، دارویی و بهداشتی مطابق با USP/BP، پارافین واکس صنعتی و بهداشتی مطابق با USP/BP، وازلین دارویی و بهداشتی مطابق با USP/BP سایز محصولات و مواد قابل تولید و عرضه توسط شرکت تولیدی و شیمیایی رز پلیمر میباشد.

شرکت رز پلیمر

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت تولیدی، بازرگانی و شیمیایی رز پلیمر  با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس دفتر: استان اصفهان، شهرستان فلاورجان، بخش مرکزی، دهستان اشترجان، روستا منطقه صنعتی اشترجان، شهرک صنعتی اشترجان، خیابان فرعی ۲/۱، خیابان فرعی ۳، پلاک ۱۴۶، طبقه همکف، کد پستی: ۸۴۶۵۱۹۶۶۴۳
شماره تماس دفتر: ۰۳۱۳۶۲۶۴۹۴۴
شماره فکس دفتر: ۰۳۱۳۶۲۵۰۵۸۵
پست الکترونیک: info@rosepoly.com
آدرس کارخانه: اصفهان، فلاورجان، منطقه صنعتی اشترجان، خیابان ششم، فرعی سوم
شماره تماس: ۳۱۱۷۵۸۲۰۲۱،  ۰۳۱-۳۷۶۰۹۸۸۵~۹
شماره فکس: ۰۳۱-۳۷۶۰۹۸۹۰
وب سایت: www.rosepoly.com/fa