شرکت آریا بسپار اسپادا

شرکت آریا بسپار اسپادا (شرکت بامسئولیت محدود) توسط یک تیم علمی شروع به کار کرد. شرکت آریا بسپار اسپادا به دلیل داشتن پشتوانه علمی و دانشگاهی توانست به سرعت در حوزه های اپوکسی و پلی یورتان، هاردنرها، شتاب دهنده ها، تاخیر اندازها و غیره پیشرفت و ترقی کند. این شرکت در هر دو زمینه تولید و بازرگانی فعالیت دارد و آماده همکاری در جهت رفع کلیه نیازهای مشتریان و کارخانجات در حوزه محصولات و مواد اولیه شیمیایی به ویژه چسب می باشد. شرکت آریا بسپار اسپادانا با تکیه بر تجارب و سوابق تحقیقاتی خود در زمینه تولید چسب های گرما ذوب (Hot Melt Adhesives) دامنه گسترده ای از چسب‌های گرما ذوب مورد نیاز صنایع مختلف را به صورت ویژه و تخصصی تولید میکند. خدمات، محصولات و مواد اولیه شیمیایی قابل تولید و عرضه توسط شرکت آریا بسپار اسپادا عبارتند از تولید چسب، چسب گرانول، چسب گرما ذوب hot melt، چسب بسته بندی، چسب فیلتر aramelt، چسب گرم و ....

شرکت آریا بسپار اسپادا

شرکت آریا بسپار اسپادا

چسب به عنوان یک ماده غیر فلزی قادر به اتصال دو بستر با استفاده از مکانیسمهای چسبندگی، بین چسب و بستر مورد نظر، و مکانیسم هم چسبی (در توده چسب) است. چسب ها اغلب به موادی گفته می شوند که از پلیمرهای آلی تشکیل شده اند و هنگامی استفاده در حالت مایع و سپس سخت شده و به حالت جامد در می آیند. شرکت آریا بسپار اسپادا به عنوان یک واحد تولیدی نقش مثبتی در تولید و توسعه صنعت چسب گرم کشور ایفا می نماید. مصرف کنندگان و مشتریان محصولات و مواد شیمیایی این شرکت طیف وسیعی از صنایع شامل صنعت خودروسازی (فیلتر، عایق، کف پوش)، صنایع بسته بندی (غذایی، کاشی و سرامیک)، سلولوزی و بهداشتی، فرش ماشینی، چاپ و نشر و صحافی را در بر می گیرد. آریا بسپار اسپادا با بهره گیری از ماشین آلات مدرن در حوزه تولید و همچنین بر پایه آخرین یافته های علمی، برخورداری از آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز و به کارگیری پرسنل و نیروهای متخصص و متعهد، طیف گسترده ای از چسب های گرما ذوب مورد نیاز صنایع مختلف را تولید می کند و اعتقاد آن این است که باید بر اساس نیازمندی های هر صنعت، درجات مختلف و خاصی از چسب تولید شود.


گروه تولیدی بازرگانی آریا بسپار اسپادا با مجوز رسمی تولید وگواهی ثبت صنعتی مفتخر است با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و نیز بهره مندی از کارشناسان و نیروهای متخصص و مجرب و همچنین با هدف اشتغال زایی، توسعه و رونق کسب کار گامی بزرگ در جهت تولید انواع چسب های صنعتی در حوزه های صنعت چاپ و بسته بندی، کارتن سازی و صنایع وابسته برداشته و امیدوار است با در آینده ای نه چندان دور دامنه محصولات و مواد شیمیایی تولیدی خود را گسترش دهد.

شرکت آریا بسپار اسپادا

تماس با ما تماس با ما
شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا نیز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در این زمینه آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مشتریان عزیز از جمله کارخانه داران، صنایع سبک و سنگین، محققان، اساتید و دانشجویان، ... میباشد.
اخذ مشاوره تخصصی و راه های ارتباطی با شرکت صنایع شیمیایی نوین آریا: ۰۹۱۳۶۰۳۴۶۸۴
راه های ارتباطی شرکت آریا بسپار اسپادا با مشتریان خود عبارتند از:
آدرس: اصفهان، روشن دشت، شهرک صنعتی شهید نیک اندیش، بلوار ولیعصر
شماره تماس:  ۳۵۳۱۳۸۳۳-۰۳۱
شماره همراه: ۰۹۱۳۸۳۳۴۰۰۱
ایمیل: info@aramelt.com
وب سایت: www.aramelt.com