کیسه اتوکلاو
کیسه اتوکلاو
کد محصول:sa ۱۸۸
تعداد موجودی:ناموجود

کیسه اتوکلاو

توضیحات
کیسه اتوکلاو از وسایل کاربردی جهت استریلیزاسیون مواد و وسایل مختلف در آزمایشگاه های تشخیص طبی میباشد در این قسمت از سایت ۳۰o۲ به توضیحات بیشتر نسبت به این محصول میپردازیم با ۳۰o۲ همراه باشید.
ضمانت اصالت کالا
پشتیبانی خرید
ارسال سریع
پرداخت امن
جهت دریافت مشاوره قبل از خرید می توانید با شماره ۰۹۱۳۵۷۰۶۴۱۶ تماس حاصل نموده و موارد خود را در کمترین زمان ممکن به صورت آنلاین خریداری نمائید.

بررسی تخصصی کیسه اتوکلاو

در آزمایشگاه ها مخصوصا آزمایشگاه های تشخیص طبی و مراکز بهداشتی پسماند و مواد عفونی و غیر عفونی که با عوامل بیولوژیک آلوده شده اند وجود دارند که حتما باید جهت استریلیزاسیون اتوکلاو گردند همانطور که میدانیم اتوکلاو دستگاهی است که برای استریلیزاسیون مواد و وسایل آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین در هنگام استفاده از دستگاه اتوکلاو، لازم است از کیسه های مخصوصی برای استریلیزاسیون مواد و وسایل آزمایشگاهی استفاده کرد. مواد عفونی درکیسه های مخصوص اتوکلاو با برچسب مخصوص خطر بیولوژیکی جمع آوری شده و سپس اتوکلاو می شوند. در بررسی تخصصی کیسه اتوکلا باید بیان کرد که کیسه اتوکلاو دارای قابلیت هایی همچون مقاومت دمایی بسیار بالا، تحمل فشار بالا ،مقاومت و کشش بالا می باشد در هنگام استفاده از کیسه اتوکلاو رعایت یکسری نکات لازم است این نکات شامل:
بیشتر از سه چهارم کیسه پر نشود و برای اطمینان از نفوذ بخار به همه قسمت های کیسه یا گره را شل کنید یا یک پیمانه آب به آن اضافه کنید.
مواد نوک تیز نباید در داخل کیسه اتوکلاو قرار داده شوند بلکه باید در ظروف مخصوص زباله های نوک تیز جمع آوری شده و به عنوان زباله های تیز و برنده دفع شود.
حداقل زمان لازم جهت اتوکلاو کردن ۴۵ -۳۰ دقیقه است، حرارت مناسب ۱۲۱ درجه و فشار مناسب ۱۵ پوند بر اینچ مربع است.
کاربرد کیسه اتوکلاو

جهت ضد عفونی و استریلیزه کردن مواد عفونی و غیرعفونی که قصد دور انداختن آن ها را داریم استفاده میشود. در این صورت باید آن ها را در داخل کیسه اتوکلاو گذاشته و برای مدت زمان نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه اتوکلاو کرد
جهت استریلیزه و میکروب زدایی کردن محیط های کشت میکروبی که قصد کشت نمونه های بالینی را روی آن ها داریم در این مورد به منظور میکروب زدایی کردن و استریلیزاسیون کامل محیط های کاشت و اطمینان از استریلیزه بودن محیط های کشت، باید آن ها را در داخل کیسه گذاشته و برای مدت زمان حدود نیم ساعت تا ۱ ساعت اتوکلاو نمود.
از نکات با اهمیت در این کیسه ها به دوخت کف باید اشاره کرد. زیرا کوچک ترین نشتی در کیسه اتوکلاو منجر به انتشار مواد عفونی به محیط و گسترش آلودگی خطرناکی خواهد شد. کیسه های حاوی زباله های عفونی تحت فشار (کیسه اتوکلاو) و دمای بالا در داخل دستگاه مخصوص قرار گرفته و بی خطر می شوند.
ویژگی های کیسه اتوکلاو

مقاومت حرارتی بالا
ابعاد کیسه ۴۰ * ۶۰ میباشد
تحمل دمای بالای ۱۰۰ درجه سانتی گراد
یک بار مصرف میباشند
قابل تولید در رنگ های مختلف و رنگ استاندارد نارنجی
قابل تولید در عرض های مختلف تا عرض ۸۰ بنا به سفارش مشتری 

مشخصات کیسه اتوکلاو

خرید کیسه اتوکلاو

در هنگام استفاده از دستگاه اتوکلاو، باید از کیسه اتوکلاو استفده نمود و در واقع از کیسه اتوکلاو جهت استریل کردن ابزار و تجهیزات آزمایشگاهی استفاده می شود. این نوع کیسه، دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت بوده به طوری که دمای بالای ۱۰۰ درجه اتوکلاو را می تواند تحمل کند و آسیب نبیند در بخش فوق به توضیحات بیشتری نسبت به کیسه اتوکلاو پراخته شد برای تهیه و خرید کیسه اتوکلاو با کارشناسان سایت ۳۰O۲ در ارتباط باشید فروشگاه اینترنتی ۳۰o۲ ارائه دهنده انواع وسایل و تجهیزات ساده و پیشرفته آزمایشگاهی میباشد همانطور که می دانید برای خرید مطمئن تجهیزات آزمایشگاهی مستلزم مراجعه به فروشگاه های معتبر می باشیم و در خرید تجهیزات آزمایشگاهی، همواره باید دقت فراوان داشته باشیم تا نمونه اصلی را از نوع بی کیفیت و تقلبی تمایز دهیم، لذا در این زمینه سایت فروش مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی ۳۰o۲ اقدام به فروش انواع تجهیزات آزمایشگاهی متنوع با کیفیت و قیمت بسیار مناسب نموده است. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این سایت هرگونه تجهیزات و ظروف آزمایشگاهی مورد نیاز خود از جمله کیسه اتوکلاو را به صورت آنلاین مشاهده کرده و اطلاعات و نکات مختصری نسبت به محصول مورد نظر بدست آورید سپس محصول خود را سفارش داده و در کمترین زمان و با قیمت و کیفیت بسیار مناسب خریداری فرمایید. سایت ۳۰o۲ با چندین سال سابقه در زمینه فروش مواد و تجهیزات آزمایشگاهی آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی می باشد.