دین استارک
دین استارک
کد محصول:sa ۱۹۷
تعداد موجودی:ناموجود

دین استارک

توضیحات
دین استارک یکی از وسایل آزمایشگاهی است که شبیه بورت میباشد از دین استارک در سنتز شیمیایی جهت جمع آوری آب و یاسایر مایعات از یک راکتور استفاده می گردد در ادامه به توضیحات بیشتر، نحوه خرید و ویژگی های دین استارک میپردازیم با سایت ۳۰o۲همراه باشید.
ضمانت اصالت کالا
پشتیبانی خرید
ارسال سریع
پرداخت امن
جهت دریافت مشاوره قبل از خرید می توانید با شماره ۰۹۱۳۵۷۰۶۴۱۶ تماس حاصل نموده و موارد خود را در کمترین زمان ممکن به صورت آنلاین خریداری نمائید.

بررسی تخصصی دین استارک

وسایل و دستگاه های گوناگونی برای کار در آزمایشگاه ساخته شده اند که دین استارک یکی از این تجهیزات آزمایشگاهی میباشد در این قسمت به بررسی تخصصی دین استارک پرداخته شده است در واقع دستگاه دین استارک یا تله تقطیر یک دستگاه از جنس شیشه میباشد که شباهت بسیاری به بورت آزمایشگاهی دارد و شکل ظاهری آن به صورت یک لوله استوانه ای و عمودی میباشد که از بخش مدرج حجمی و شیر انتهایی که برای خروج مایعات استفاده می شود تشکیل شده است. دین استارک در دو نوع موجود است یک دین استارک همراه با حلال هایی با چگالی کمتر از آب است و دین استارک دیگر همراه با حلال هایی است که برای چگالی بیشتر از آب استفاده می شود.
از کاربرد های دین استارک در سنتز شیمیایی برای جمع آوری آب یا دیگر مایعات از محیط واکنش بکار گرفته می شود. دین استارک دارای شیر شیشه ای و یا تفلون میباشد. در واقع در دین استارک مایعاتی که با یکدیگر مخلوط نمی شوند، به صورت لایه های مختلف جدا می شوند. زمانی که لایه ای دارای چگالی کمتر است، در قسمت بالاتر قرار می گیرد و به نزدیکی بازویی در دستگاه دین استارک می رسد و می تواند مجدد به داخل راکتور بازگردد.
روش کار دستگاه دین استارک

همانطور که گفته شد از نظر مشخصات ظاهری کاملاً شبیه به بورت است. که انتهای پایینی کندانسور رفلاکس در قسمت بالای سیلندر قرار می گیرد. بلافاصله در زیر زانوی بین کندانسور و سیلندر یک بازوی کناری شیب دار قرار دارد. که سیلندر را به یک مخزن واکنش متصل می کند. انتهای پایین بازوی کناری به شدت به سمت پایین می چرخد . به طوری که بازوی کناری توسط یک لوله عمودی به فلاسک واکنش متصل می شود. فلاسک واکنش گرم می شود. تراشه های جوش درون آن به شکل گیری آرام حباب های بخار حاوی حلال واکنش و جز مورد نظر کمک می کند. این بخار از فلاسک واکنش به داخل کندانسور خارج می شود . که در آن آب در اطراف آن جریان می یابد و باعث خنک شدن آن شده و به دام تقطیر می ریزد. در اینجا مایعات غیرقابل اختلاط به لایه هایی جدا می شوند. (آب زیر و حلال بالای آن). هنگامی که حجم ترکیبی آنها به سطح بازوی کناری برسد . لایه بالایی با تراکم کمتری شروع به بازگشت به راکتور می کند در حالی که لایه آب در دام باقی می ماند. وقتی سطح آب موجود در آن به سطح بازوی کناری برسد . دام در نهایت به ظرفیت می رسد. در این مرحله ، دام باید به داخل فلاسک گیرنده تخلیه شود. روند تبخیر ، چگالش و جمع آوری ممکن است تا زمانی که تولید مقادیر اضافی آب متوقف شود ادامه یابد. 

مشخصات دین استارک

خرید دین استارک

دین استارک که دستگاهی جهت جمع آوری آب میباشد درارای ویژگی و مشخصات و طرز استفاده مخصوص است که در بخش بالا به طور مختصر توضیح داده شد برای تهیه و خرید دستگاه دین استارک با کارشناسان سایت ۳۰O۲ در ارتباط باشید فروشگاه اینترنتی ۳۰o۲ ارائه دهنده انواع وسایل و تجهیزات ساده و پیشرفته آزمایشگاهی میباشد همانطور که می دانید برای خرید مطمئن تجهیزات آزمایشگاهی مستلزم مراجعه به فروشگاه های معتبر می باشیم و در خرید تجهیزات آزمایشگاهی، همواره باید دقت فراوان داشته باشیم تا نمونه اصلی را از نوع بی کیفیت و تقلبی تمایز دهیم، لذا در این زمینه سایت فروش مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی ۳۰o۲ اقدام به فروش انواع تجهیزات آزمایشگاهی متنوع با کیفیت و قیمت بسیار مناسب نموده است. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این سایت هرگونه تجهیزات و ظروف آزمایشگاهی مورد نیاز خود از جمله دستگاه دین استارک را به صورت آنلاین مشاهده کرده و اطلاعات و نکات مختصری نسبت به محصول مورد نظر بدست آورید سپس محصول خود را سفارش داده و در کمترین زمان و با قیمت و کیفیت بسیار مناسب خریداری فرمایید. سایت ۳۰o۲ با چندین سال سابقه در زمینه فروش مواد و تجهیزات آزمایشگاهی آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی می باشد.