عینک محافظ آزمایشگاهی
عینک محافظ آزمایشگاهی
کد محصول:sa ۱۴۹
تعداد موجودی:ناموجود

عینک محافظ آزمایشگاهی

توضیحات
تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی یکی از با اهمیت ترین و کاربردی ترین تجهیزات مورد نیاز یک آزمایشگاه شیمی و آزمایشگر می باشند. عینک محافظ آزمایشگاهی از دسته این تجهیزات است که در مواقع بسیاری مانند استفاده از مواد شیمیایی خطرناک و در حین انجام واکنش مورد استفاده قرار می گیرد در ادامه کاربردهای بیشتر این محصول بیان شده است با سایت ۳۰o۲ همراه باشید.
ضمانت اصالت کالا
پشتیبانی خرید
ارسال سریع
پرداخت امن
جهت دریافت مشاوره قبل از خرید می توانید با شماره ۰۹۱۳۵۷۰۶۴۱۶ تماس حاصل نموده و موارد خود را در کمترین زمان ممکن به صورت آنلاین خریداری نمائید.

بررسی تخصصی عینک محافظ آزمایشگاهی

مواد شیمیایی خطرناک به طروق مختلفی میتوانند وارد بدن انسان شوند مانند ورود از طریق تماس پوستی از طریق سیستم تنفسی و یا حتی از طریق چشم بنابراین استفاده از تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی حین کار و استفاده از مواد شیمیایی امری لازم و ضروری میباشد.
از عینک های ایمنی در مواقعی که با مواد خطرناک شیمیایی ، مواد اکسنده یا سوزاننده ، مواد سمی و یا حتی بیولوژی و همچنین در هنگامی که خطر اصابت اجسام و یا ذرات با چشم وجود داشته باشد استفاده می کنند. بنابراین توجه داشته باشید که به چشم داشتن این عینک ها در آزمایشگاه لازم و ضروری است. عینک های آزمایشگاهی به نسبت عینک های ایمنی حفاظت بیشتری در برابر مواد خطرناک و درجه حرارت بالا ، پاشیدن مایع، گرد و غبار و مقاوم در برابر نورها فراهم میکنند محافظت از چشم در مکان هایی که آلودگی محیطی و مواد محرک و خطرناک شیمیایی و مکانیکی وجود دارد لازم و مهم میباشد.
از لحاظ دسته بندی و حفاظت نیز می توان گفت که این عینک ها دارای سه دسته بندی اصلی هستند:
دسته اول که عینک های ایمنی آزمایشگاه هستند.
دسته دوم عینک هایی که می توانند جایگزین دسته اول شوند و تفاوت آنها با دسته اول این است که اطرافشون هم محافظ های جانبی دارد.
دسته سوم هم آنهایی هستند که دارای نقاب یا محافظ کل صورت هستند. این عینک ها در انواع ساده، UV، لبه دار و دودی وجود دارند.
عینک ایمنی با لنزهای پلی کربنات پرکاربردترین نوع محافظ چشم است. پلی کربنات نوعی پلاستیک است که به دلیل خواص منحصر به فرد مقاومت و انعطاف پذیری ، مقاومت شدیدی در برابر ضربه دارد. با این حال ، از آنجا که مقاومت در برابر ضربه از انعطاف پذیری ناشی می شود ، مواد مستعد خراشیدن هستند. بنابراین به دنبال عینک های ایمنی با لنزهای پلی کربنات روکش شده باشید. معروف ترین ماده لنزها برای این عینک های آزمایشگاه، پلی کربنات می باشد. وزن این مواد از نصف وزن شیشه نیز کمتر است و همین امر باعث راحتی بیشتر این عینک ها برای محافظت می شود. در جاهایی که محافظت از پوست صورت نیز مدنظر باشد باید از محافظ هایی که کل صورت را می پوشاند استفاده شود البته این وسیله جایگزین مناسبی برای عینک نمی باشد.
ویژگی عینک محافظ آزمایشگاهی

مقاوم در برابر حرارت
مقاوم در برابر اسید و باز
موارد استفاده عینک محافظ آزمایشگاهی
محافظت از چشم در برابر عوامل محرک و آزاردهنده ی محیطی و شیمیایی
ضد بخارات منتشر شده از مواد و دود

مشخصات عینک محافظ آزمایشگاهی

خرید عینک محافظ آزمایشگاهی

کارکردن در یک آزمایشگاه بسته به مواد و آزمایشی که صورت می گیرد و همچنین وسایل مورد استفاده، می‌تواند باعث خطرات زیادی شود. این آسیب و خطرات می ‌توانند تنها متوجه شخص آزمایش کننده یا سایر کارکنان آزمایشگاه باشد و یا اینکه جان و سلامتی سایر افراد جامعه را از طریق آلودگی ‌های شیمیایی و زیست محیطی به خطر اندازد. بنابراین رعایت نکات ایمنی و استفاده از لوازم ایمنی آزمایشگاهی امری بدیهی و لازم است تعداد تجهیزات ایمنی آزمایشگاه بسیار زیاد است اما یکی از مهم ترین آن ها عینک محافظتی میباشد که از چشم در برابر عوامل محرک و آزاردهنده ی محیطی و شیمیایی محافظت می کند همانطور که میدانید برای خرید مطمئن تجهیزات آزمایشگاهی مستلزم مراجعه به فروشگاه های معتبر می باشیم و در خرید تجهیزات آزمایشگاهی، همواره باید دقت فراوان داشته باشیم، لذا در این زمینه سایت فروش مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی ۳۰o۲ اقدام به فروش انواع تجهیزات آزمایشگاهی متنوع با کیفیت و قیمت بسیار مناسب نموده است. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این سایت هرگونه تجهیزات و ظروف آزمایشگاهی مورد نیاز خود از جمله عینک محافظ آزمایشگاهی را به صورت آنلاین مشاهده کرده و اطلاعات و نکات مختصری نسبت به محصول مورد نظر بدست آورید سپس محصول خود را سفارش داده و در کمترین زمان و با قیمت و کیفیت بسیار مناسب خریداری فرمایید. سایت ۳۰o۲ با چندین سال سابقه در زمینه فروش مواد و تجهیزات آزمایشگاهی آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی می باشد.