جای پیپت گردان
جای پیپت گردان
کد محصول:sa ۱۹۲
تعداد موجودی:ناموجود

جای پیپت گردان

توضیحات
جای پیپت گردان از رایج ترین وسایل موجود در آزمایشگاه هاست که جهت نگهداری و خشک کردن پیپت ها مورد استفاده میباشد در این قسمت از سایت ۳۰o۲ به بررسی تخصصی و نحوه خرید جای پیپت گردان پرداخته ایم با ۳۰o۲ همراه باشید.
ضمانت اصالت کالا
پشتیبانی خرید
ارسال سریع
پرداخت امن
جهت دریافت مشاوره قبل از خرید می توانید با شماره ۰۹۱۳۵۷۰۶۴۱۶ تماس حاصل نموده و موارد خود را در کمترین زمان ممکن به صورت آنلاین خریداری نمائید.

بررسی تخصصی جای پیپت گردان

وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی بسیار گسترده و فراوان هستند و انواع مختلفی دارند این وسایل از هر نوع و دسته ای که باشند نیازمند جای مخصوص برای نگهداری ایمن میباشند جای پیپت که انواع استیل و گردان را دارد جهت نگهداری پیپت ها طراحی و ساخته شده است در این قسمت از سایت ۳۰o۲به بررسی تخصصی جای پیپت گردان پرداخته ایم جای پیپت گردان جهت نگهداری ، خشک کردن و دسترسی آسان به پیپت مورد استفاده قرار می گردد.
پیپت وسیله ای شیشه ای و بلند است و به همین دلیل خیلی آسان در معرض شکستن قرار دارد. استفاده از جای پیپت، نگهداری پیپت ها را بسیار راحتتر میکند و جلوی وارد شدن خسارت به آزمایشگاه و شکستن پیپت ها را میگیرد. همچنین باید بیان کرد از رک خشک کن آزمایشگاهی و نگهدارنده پیپت برای خشک کردن لوله های شسته شده استفاده میشود . شکل ظاهری و ساختار جای پیپت گردان به این صورت است که دارای سه صفحه یا سینی می باشد ، صفحه بالایی جهت نگهداری پیپت، صفحه میانی جهت هدایت مایع حاصل از شستشو و صفحه تحتانی لبه دار جهت جلوگیریاز ریزش مایع بر روی سطح میباشد.
کاربرد جای پیپت گردان

نگهداری پیپت ها در محیط مناسب
دسترسی سریع به انواع پیپت
چرخان بودن صفحه نگهدارنده و راحتی کار با آن
فضای ماسب برای خشک کردن انواع پیپت
ویژگی های جای پیپت گردان

بسیار مقاوم است و قابلیت نگه داری پیپت ها در اندازه های مختلف را دارد
ساخته شده از پلاستیک برای نگهداری و آبکشی پیپت های شیشه ای مخصوص آزمایشگاه
گردش محور به صورت ۳۶۰ درجه
قطره های آب روی صفحه پایین می نشیند.
تفاوت جای پیپت گردان و جای پیپت استیل

جای پیپت استیل یک قوطی دربسته برای نگهداری کلیه پیپت ها در کنار هم میباشد. درصورتی که جای پیپت گردان در فضایی باز و کاملا مجزا پیپت را نگه میدارد.

مشخصات جای پیپت گردان

خرید جای پیپت گردان

همانطور که در بخش بالا بیان گرید انواع مختلفی از وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی موجود میباشد که محقق را در انجام امر آزمایش یاری میدهد این وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی نیازمند جای مخصوص جهت نگهداری هستند به همین علت رک های آزمایشگاهی طراحی و تولید شده اند پیپت نیز یکی از وسایل آزمایشگاهی است که برای جلوگیری از شکستن به یه جایگاه مخصوص برای نگه داری احتیاج دارد جای پیپت گردان برای این هدف طراحی و تولید شده است و به صورت گردان و استوانه ای شکل میباشد برای تهیه و خرید انواع جای پیپت گردان با کارشناسان سایت ۳۰O۲ در ارتباط باشید فروشگاه اینترنتی ۳۰o۲ ارائه دهنده انواع وسایل و تجهیزات ساده و پیشرفته آزمایشگاهی میباشد همانطور که می دانید برای خرید مطمئن تجهیزات آزمایشگاهی مستلزم مراجعه به فروشگاه های معتبر می باشیم و در خرید تجهیزات آزمایشگاهی، همواره باید دقت فراوان داشته باشیم تا نمونه اصلی را از نوع بی کیفیت و تقلبی تمایز دهیم، لذا در این زمینه سایت فروش مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی ۳۰o۲ اقدام به فروش انواع تجهیزات آزمایشگاهی متنوع با کیفیت و قیمت بسیار مناسب نموده است. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این سایت هرگونه تجهیزات و ظروف آزمایشگاهی مورد نیاز خود از جمله جای پیپت گردان را به صورت آنلاین مشاهده کرده و اطلاعات و نکات مختصری نسبت به محصول مورد نظر بدست آورید سپس محصول خود را سفارش داده و در کمترین زمان و با قیمت و کیفیت بسیار مناسب خریداری فرمایید. سایت ۳۰o۲ با چندین سال سابقه در زمینه فروش مواد و تجهیزات آزمایشگاهی آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی می باشد.