درپوش پلاستیکی
درپوش پلاستیکی
کد محصول:sa ۱۸۹
تعداد موجودی:ناموجود

درپوش پلاستیکی

توضیحات
از وسایل بسیار ساده ولی کاربردی در تمامی آزمایشگاه ها درپوش پلاستیکی میباشد که در جهات مختلفی از جمله مسدود کردن درب ظروف کاربرد دارد در این بخش به توضیحات و نحوه خرید درپوش پلاستیکی پرداخته ایم با سایت ۳۰o۲ همراه باشید
ضمانت اصالت کالا
پشتیبانی خرید
ارسال سریع
پرداخت امن
جهت دریافت مشاوره قبل از خرید می توانید با شماره ۰۹۱۳۵۷۰۶۴۱۶ تماس حاصل نموده و موارد خود را در کمترین زمان ممکن به صورت آنلاین خریداری نمائید.

بررسی تخصصی درپوش پلاستیکی

تجهیزات آزمایشگاهی مجموعه ای از وسایل و ابزار و دستگاه های آزمایشگاهی به صورت بسیار ساده و یا بسیار پیچیده هستند که وجود آن ها در آزمایشگاه برای کار محقق بسیار با اهمیت است. وسایل آزمایشگاهی در جنس های مختلفی بسته به نوع کاربردی که دارند طراحی و ساخته شده اند به صورت کلی میتوان گفت تمام آزمایشگاه ها نیازمند سکوبندی (رویه)، هود آزمایشگاهی، دستگاه های آزمایشگاهی، وسایل آزمایشگاهی، سینک و شیرآلات و دوش و چشم شوی میباشند. درپوش پلاستیکی یکی از وسایل آزمایشگاهی میباشد درپوش پلاستیکی یک درب مخروطی کوچک است که جهت مسدود کردن درب ظروف و شیشه آلات آزمایشگاهی مانند بالن و لوله آزمایش استفاده میشود درپوش های ساخته شده از چوب پنبه برای این منظور نیز وجود دارند. گرچه درپوش های لاستیکی برای موارد کاربردی که به مهر و موم کردن محکم تر یا درجه بیشتری از مقاومت شیمیایی نیاز است ، ترجیح داده می شوند. در این بخش به بررسی تخصصی درپوش پلاستیکی پرداخته ایم.
این وسیله دارای شکل ظاهری استوانه ای مانند با انتهای مخروطی میباشد و در برخی از این درپوش های پلاستیکی یک یا دو سوراخ قرار دارد که برای قرار دادن پیپت، لوله ها و دماسنج میباشد. درپوش پلاستیکی که شباهت زیادی به چوب پنبه دارد در قطرهای متفاوتی قابل عرضه میباشد درپوش های پلاستیکی معمولا در راس قطری از ۰٫۵ تا ۱۶ اینچ دارند . انتهای مخروطی شکل آن ها از ۰٫۳ اینچ است تا ۳٫۵ اینچ. و جنس آن نیز پلاستیکی است. درپوش های پلاستیکی دارای ویژگی های همچون مقاومت در برابر مواد شیمیایی و عدم واکنش با مواد شیمیایی خورنده، دارای خاصیت ارتجاعی بودن و نشت ناپذیر هستند. در مورد کاربرد درپوش پلاستیکی میتوان بیان کرد این درپوش برای جلوگیری از خارج شدن مایع یا گاز از ظرف آن در طول یک آزمایش علمی استفاده می گردد علاوه بر این درپوش پلاستیکی این امکان را به کاربر می دهد که محلول ها را بدون ریختن آن ها مخلوط کند یا تکان دهد .همچنین درپوش پلاستیکی از آلودگی نمونه ها با حفاظت از محتوای شیشه آلات آزمایشگاهی از هوا ،جلوگیری کنند.
ویژگی های درپوش آزمایشگاهی پلاستیکی

مقاوم در برابر مواد شیمیایی و مواد خورنده هستند
مناسب برای بستن در انواع شیشه آلات آزمایشگاهی
دارای ابعاد و سایزهای مختلف میباشند
جلوگیری از خارج شدن مایع یا گاز
جلوگیری از آلودگی نمونه ها با حفاظت از محتوای شیشه آلات آزمایشگاهی از هوا
ارتجاعی بودن
نشت ناپذیری
موارد استفاده و کاربردهای درپوش آزمایشگاهی پلاستیکی

از این درپوش های پلاستیکی برای مهر و موم کردن سر شیشه آلات آزمایشگاهی مانند بالن و ارلن استفاده می شود.
برای جلوگیری از تبخیر مواد واکنش نیز میتوان ظرف انجام واکنش را به این وسیله مسدود کرد. (البته لازم است به این نکته توجه شود که با بالا رفتن فشار درون ظرف، ممکن است این درپوش به بیرون پرتاب شود)
به فرد آزمایش کننده اجازه می دهد که محلول ها را بدون ریختن آن ها مخلوط کند یا تکان دهد

مشخصات درپوش پلاستیکی

خرید درپوش پلاستیکی

همانطور که بیان کردیم طیف وسیعی از تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی وجود دارد که سبب تسریع و تسهیل امر آزمایش کی گردد درپوش پلاستیکی نیز از جمله این وسایال آزمایشگاهی میباشد برای تهیه و خرید انواع درپوش پلاستیکی با کارشناسان سایت ۳۰O۲ در ارتباط باشید فروشگاه اینترنتی ۳۰o۲ ارائه دهنده انواع وسایل و تجهیزات ساده و پیشرفته آزمایشگاهی میباشد همانطور که می دانید برای خرید مطمئن تجهیزات آزمایشگاهی مستلزم مراجعه به فروشگاه های معتبر می باشیم و در خرید تجهیزات آزمایشگاهی، همواره باید دقت فراوان داشته باشیم تا نمونه اصلی را از نوع بی کیفیت و تقلبی تمایز دهیم، لذا در این زمینه سایت فروش مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی ۳۰o۲ اقدام به فروش انواع تجهیزات آزمایشگاهی متنوع با کیفیت و قیمت بسیار مناسب نموده است. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این سایت هرگونه تجهیزات و ظروف آزمایشگاهی مورد نیاز خود از جمله درپوش پلاستیکی را به صورت آنلاین مشاهده کرده و اطلاعات و نکات مختصری نسبت به محصول مورد نظر بدست آورید سپس محصول خود را سفارش داده و در کمترین زمان و با قیمت و کیفیت بسیار مناسب خریداری فرمایید. سایت ۳۰o۲ با چندین سال سابقه در زمینه فروش مواد و تجهیزات آزمایشگاهی آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی می باشد.