پودر نقره چیست؟

اطلاعاتی در مورد پودر نقره

پودر نقره یک محصولی است که اخیراً برنده جایزه Teen Vogue Acne Awards ۲۰۱۸ شده است. پودر نقره برای جذب روغن اضافی، بیرون کشیدن جوش های سرسیاه و کمک به بهبود منافذ بزرگ و متراکم پوست طراحی شده است. پودر نقره، یک پودر سفید رنگ دارای دانه ها و ذرات ریز و تنها متشکل از سه ماده رس کائولن، کربنات کلسیم و اکسید روی است که به پاک سازی پوست به خصوص در قسمتهای چرب مانند پیشانی، بینی و چانه (اصطلاحا منطقه T) کمک میکند. پودر نقره از فلز نقره یکی از تنها چهار فلز گرانبها یعنی پالادیوم، پلاتین و طلا به دست می‌آید. ویژگیهای فیزیکی و شیمیایی نقره به مس و طلا مشابه است. نقره یک فلز واسطه بسیار نرم، قابل انعطاف و شکل پذیر است. نقره با یک ساختار بلوری مکعبی کریستال میشود. پیوندهای فلزی نقره فاقد پیوند کووالانسی و نسبتا ضعیف هستند. این ویژگیها، سختی اندک و انعطاف پذیری بالا تک بلور بودن نقره را نشان میدهد. کارشناسان سایت سایت فروش مواد شیمیایی ۳۰o۲ تلاش دارند تا در رابطه با پودر نقره هر آنچه اطلاعات مورد نیاز کاربران شان می باشد را به صورت کامل در اختیار ایشان قرار دهند. پودر نقره با توجه ویژگی های خود دارای کاربرد های بسیار زیادی در صنایع (کاربرد پودر نقره در راکتورهای هسته ای) و پزشکی (پودر نقره در داروسازی و دندانپزشکی) دارد.

پودر نقره چیست - سایت فروش مواد شیمیایی 30o2

پودر نقره چیست - سایت فروش مواد شیمیایی 30o2

در پاسخ به پرسش پودر نقره چیست ابتدا به ساکن می بایست بیان نمود که پودر نقره با نام های دیگری همچون پودر سنگ مرداب، مردار سنگ، پودر سنگ مردار، پودر سنگ نقره، سنگ مرده نیز معروف است که در بسیاری از عطاری‌ها به عنوان ماده‌ای جهت رفع بوی عرق دست و پا بفروش می‌رسد. طبق برخی تحقیقات و مطالعات، چنانچه پودر نقره برای قسمتی از بدن نظیر زیربغل، کف‌پا، کشاله ران استفاده شود، ترکیبات اکسید سرب موجود در این ماده، با توجه به خاصیت جذب بالای آن از طریق پوست وارد بدن می‌شوند. پودر نقره به شکل یک پودر سفید مایل به زرد است که به شکل غیرمتبلور "ماسیکوت" و پس از ذوب و سرد شدن به شکل متبلور "لیتارژ" نامیده می‌شود. برای خرید پودر نقره می توانید به سایت سایت فروش مواد شیمیایی ۳۰o۲ مراجعه کنید و با کارشناسان این سایت وارد مکاتبه شوید تا با دیدی باز نسبت به خرید پودر نقره اقدام فرمائید.


متخصصین پودر نقره با خلوص بالا با کمترین اندازه ذرات ممکن برای استفاده در تهیه اهداف یون پرانی فشرده و پیوندی و در فرایندهای انباشت شیمیایی بخار (CVD) و انباشت فیزیکی بخار (PVD) از جمله تبخیر پرتو حرارتی و الکترونی (E- پرتو)، تبخیر آلی با دمای پایین، انباشت لایه اتمی (ALD)، انباشت بخار فلزی-آلی و شیمیایی (MOCVD) را تولید کرده اند. پودرها در کاربردهایی که مساحت بالای سطح مانند تصفیه آب و در پیل سوختی و خورشیدی مورد نظر باشد نیز مفید هستند. نانوذرات همچنین مساحت سطح بسیار بالایی ایجاد می کنند. اندازه ذرات استاندارد پودر نقره به طور متوسط حدود ۳۲۵ الی ۱۰۰ مش، ۱۰ الی ۵۰ میکرون و زیرمیکرون (کمتر از میکرون) است. با توجه به نوع کاربردی که مدنظر شما باشد می توانید از پودر نقره بهره ببرید. به عنوان مثال می توان از قدرت انعکاس بالا ی پودر نقره بهره گیری نمود.

پودر نقره چیست - سایت فروش مواد شیمیایی 30o2

پودر نقره چیست - سایت فروش مواد شیمیایی 30o2

نحوه استفاده از پودر نقره برای پاک سازی پوست

۱. برای از بین بردن تمام آلودگی ها، چربی و تجمع سلول های مرده پوست، ابتدا پوست را تمیز و لایه‌برداری کنید. صرفا بر روی ناحیه T صورت به ویژه در اطراف حفره های بینی تمرکز کنید.
۲. پودر نقره را آماده و استفاده کنید؛ می توانید این کار را به یکی از دو روش زیر انجام دهید:
الف). یک پنبه یا پد را با آب مرطوب کرده و درون پودر قرار دهید. سپس، آن را بر روی بینی، چانه یا قسمت های چرب دیگر فشار دهید.
ب) مقداری از پودر را درون درب یا یک ظرف کوچک بریزید. به همان میزان آب به پودر اضافه کنید و با استفاده از یک قاشق تمیز آن را با هم مخلوط کنید تا به خمیر تبدیل شود. سپس، مانند ماسک آن را بر روی بینی، چانه و یا قسمت های چرب دیگر که جوش های سرسیاه مشاهده میکنید، قرار دهید.
۳. ۸ الی ۱۰ دقیقه صبر کنید یا تا زمانی که خمیر کاملا خشک شود. سپس با استفاده از تونر آن را تمیز کنید تا پودر کاملا از بین برود.
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که پودر نقره یک آنتی باکتریال بسیار عالی ست..


پودر نقره پودر نقره
سایت فروش مواد شیمیایی ۳۰O۲ یک سایت در جهت فروش مواد شیمیایی در اصفهان از جمله فروش انواع اسیدهای شیمیایی قوی و ضعیف به صورت اینترنتی، تحت برندهای مطرحی همچون مرک، سیگما آلدریچ و ... موجب تسهیل در امر خرید مواد شیمیایی مختلف میشود. پودر نقره نیز به عنوان یکی از مواد شیمیایی پرفروش در این سایت انجام میشود. جهت خرید این مواد شیمیایی به قسمت فروشگاه سایت مراجعه کرده و یا بر روی خرید پودر نقره کلیک کنید.

در دنیایی که مملو گشته از انواع دود و آهن و فلز، می بایست انسان به خود آید و تا جایی که امکان دارد خویشتن را رها کند از همه چیز و به دامان طبیعت ورود نماید. بی شک نمی توان انتظار داشت که انسانی که زندگی می کند در قرن بیست و یک بتواند به راحتی ظبیعت را به دست آورد. راهی که وجود دارد این است که با خرید گیاه آپارتمانی به این مهم دست پیدا نماید وی. در تهران که مرکز ایران است این موضوع اهمیتی ویژه تر پیدا کرده است به راستی. می بایست برای خرید گیاه آپارتمانی در تهران به یکی از نمونه فروشگاه ها وارد شد. البته باید بدانید قوانین فروش گل، گیاه و گلدان آپارتمانی در تهران را تا به این ترتیب بهترین ها را از آن خود نمائید. بهترین گل آپارتمانی در تهران را باید برگزینید. می توان به این امر فائق آمد به سادگی. در سایر شهر ها و شهرستان های کشور نیز باید همین امر را در نظر گرفت. پیشنهاد این است که اصفهان نیز به امر خرید گیاه آپارتمانی در اصفهان مبادرت ورزیده شود. انواع زیباترین گل آپارتمانی در اصفهان هم اینک در این شهر وجود دارد که بی مانند هستند به راستی. نباید فراموش کرد که انواع فروشگاه هستند که در دستور کار خویش قرار داده اند مبحث فروش گل، گیاه و گلدان آپارتمانی در اصفهان را تا به این وسیله به خواسته های هموطنان مان در اصفهان پاسخی درخور دهند. بسیار دیده شده است که برای خرید گیاه آپارتمانی در شهرکرد نیز مانعی خاص وجود ندارد. دلیل این است که بسیاری از فروشگاه ها نسبت به فروش گل، گیاه و گلدان آپارتمانی در شهرکرد اقدام می کنند. بهترین های گل آپارتمانی در شهرکرد را می توان در این فروشگاه های اینترنتی گل و گیاه آپارتمانی مشاهده نمود. سلامی به طعم عطر آویشن را تقدیم خواهیم کرد به شما گرامیان در سراسر کشور. حرمت را می بایست نگاه داشت زیرا که این اشک ها حاصل عمر بی بهای من است به عنوان نگارنده ای تنها. تا کی مرا گریه کند و تا کِی. به آفتاب فرداها بیاندیش با سلام و عطر آویشن کوهی.

محصولات مشابه

نانو گرافن

Nano Graphene Powder
پودر نانو گرافن، نانوگرافن، گرافن، پودر گرافن
آزمایشگاهی
Nano Graphene
C
Product Nu:
CAS number: 7782-42-5
Molocular Weight: 12.01

نانوذرات اکسید تیتانیوم

Titanium dioxide nanoparticles, Nano TiO۲, TiO۲ nanopowder, Titanium dioxide nanopowder
نانو پودر دی اکسید تیتانیوم، نانو ذرات تیتانیوم دی اکسید، آناتاز، روتایل
آزمایشگاهی
TiO2 Nanoparticles
TiO2
Product Nu:
CAS number: 13463-67-7
Molocular Weight: 79.866

نانو گرافن اکساید

Nano Graphene Oxide Powder, GO nanopowder
نانو گرافن اکسید، پودر نانو گرافن اکساید، پودر نانوگرافن اکسید، گرافن اکساید
آزمایشگاهی
Nano Graphene Oxide
Product Nu:
CAS number: 1034343-98-0
Molocular Weight:

نانوذرات کاربید تیتانیوم

Titanium Carbide nanoparticles, Titanium Carbide Nanopowder, Nano TiC, TiC nanoparticles
نانو پودر کاربید تیتانیوم، نانو پودر تیتانیوم کاربید، نانو ذرات تیتانیوم کارباید
آزمایشگاهی
TiC nanoparticles
TiC
Product Nu:
CAS number: 12070-08-5
Molocular Weight: 59.89

نانوذرات کاربید بور

Boron Carbide Nanoparticles, Boron Carbide Nanopowder, B۴C Nanopowder, Nano B۴C
نانو پودر کاربید بور، نانوذرات بور کارباید، نانو پودر بور کارباید
آزمایشگاهی
B4C nanoparticles
B4C
Product Nu:
CAS number: 12069-32-8
Molocular Weight: 55.25

نانولوله های کربنی تک دیواره

Single-Walled Carbon Nanotubes
نانوتیوب های کربنی تک دیواره
آزمایشگاهی
SWCNTs
C
Product Nu:
CAS number: 308068-56-6
Molocular Weight:

نانولوله های کربنی چند دیواره

Multiwall Carbon Nanotubes, Multi-Walled Carbon Nanotubes
نانوتیوب های کربنی چند دیواره
آزمایشگاهی
MWCNTs
C
Product Nu:
CAS number: 308068-56-6
Molocular Weight:

نانوذرات اکسید سیلیسیم

Silicon Dioxide Nanoparticles, Silica Nanoparticles
نانوذرات دی اکسید سیلیسیم، نانو سیلیکا، نانوذرات سیلیکا، نانو پودر سیلیکا، نانو پودر اکسید سیلیسیم
آزمایشگاهی
SiO2 Nanoparticles
SiO2
Product Nu:
CAS number: 7631-86-9
Molocular Weight: 60.08

مقالات تخصصی مواد شیمیایی